UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Головна

Інспектори праці роз’яснюють учням навчальних закладів області законодавство про працю

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права інспектори праці Управління Держпраці у Чернігівській області провели цикл інформаційних заходів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Чернігова і області. У рамках проведення Всеукраїнського тижня права інспектори праці Управління Держпраці у Чернігівській області провели цикл інформаційних заходів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Чернігова і області.

В Управлінні Держпраці у Чернігівській області пройшов «День відкритих дверей»

До Всесвітнього тижня права в Управлінні Держпраці у Чернігівській області 13 грудня відбувся «День відкритих дверей», коли кожен охочий міг відвідати Управління, поспілкуватися з керівниками і фахівцями, поставити їм будь-які запитання. До Всесвітнього тижня права в Управлінні Держпраці у Чернігівській області 13 грудня відбувся «День відкритих дверей», коли кожен охочий міг відвідати Управління, поспілкуватися з керівниками і фахівцями, поставити їм будь-які запитання.

У Чернігівській облдержадміністрації відбулося засідання Міжвідомчої ради

Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у засіданні Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми, яке відбулося 11 грудня 2018 року у приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Наталії Романової. Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у засіданні Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми, яке відбулося 11 грудня 2018 року у приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Наталії Романової.

Атестація робочого місця за умовами праці машиніста (кочегара) котельні

У період опалювального сезону набуває актуальності питання атестації за умовами праці робочого місця машиніста (кочегара) котельні, основна мета якої полягає у регулюванні відносин між власником і працівниками у галузі реалізації прав на здорові й безпечні умови праці, пільги і компенсації залежно від умов праці. Також за результатами атестації визначаються невідкладні заходи щодо поліпшення безпеки праці. У період опалювального сезону набуває актуальності питання атестації за умовами праці робочого місця машиніста (кочегара) котельні, основна мета якої полягає у регулюванні відносин між власником і працівниками у галузі реалізації прав на здорові й безпечні умови праці, пільги і компенсації залежно від умов праці. Також за результатами атестації визначаються невідкладні заходи щодо поліпшення безпеки праці.

Проведено онлайн-прийом громадян спеціалістами Державної служби України з питань праці

Відповідно до графіку онлайн-прийомів громадян 12 грудня 2018 року фахівці Державної служби України з питань праці за допомогою скайп-зв’язку відповіли на запитання чернігівців – представників підприємств, установ і організацій області, які попередньо оформили свій запит в Управлінні Держпраці у Чернігівській області та отримали запрошення на онлайн-прийом. Відповідно до графіку онлайн-прийомів громадян 12 грудня 2018 року фахівці Державної служби України з питань праці за допомогою скайп-зв’язку відповіли на запитання чернігівців – представників підприємств, установ і організацій області, які попередньо оформили свій запит в Управлінні Держпраці у Чернігівській області та отримали запрошення на онлайн-прийом.
Новини
Трагiчнi випадки
Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Детальніше...
Нещасний випадок внаслідок електротравми Нещасний випадок внаслідок електротравми Детальніше...
Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Детальніше...

Всi випадки...