UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Головна

Управління звітує про проведену роботу у сфері нагляду за додержанням законодавства про працю

З початку 2017 року державними інспекторами Управління Держпраці у Чернігівській області здійснено 661 контрольний захід 587 суб’єктів господарювання, в тому числі 42 інспектування 32 підприємств-боржників. З початку 2017 року державними інспекторами Управління Держпраці у Чернігівській області здійснено 661 контрольний захід 587 суб’єктів господарювання, в тому числі 42 інспектування 32 підприємств-боржників.

Проведено семінар-нараду для інженерів з охорони праці медичних закладів Чернігова і області

Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з представниками Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації провели семінар-нараду для інженерів з охорони праці та інспекторів з кадрів закладів охорони здоров’я міста Чернігова і області. Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з представниками Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації провели семінар-нараду для інженерів з охорони праці та інспекторів з кадрів закладів охорони здоров’я міста Чернігова і області.

Держпраці допамагає відстояти трудові права незаконно звільненої працівниці (Відео - ТСН 1+1)


Підведено підсумки роботи з оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді Чернігівщини

Представники Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у розширеному засіданні міжвідомчої комісії з питань оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді, яке відбулося 09 листопада поточного року під головуванням заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Чернігівської обласної державної адміністрації Наталії Романової. Представники Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у розширеному засіданні міжвідомчої комісії з питань оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді, яке відбулося 09 листопада поточного року під головуванням заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Чернігівської обласної державної адміністрації Наталії Романової.

Незаконні автогазозаправки – потенційна загроза

На сьогодні Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом поставлено завдання центральним та місцевим органам влади щодо активізації роботи стосовно припинення незаконної діяльності з роздрібної реалізації скрапленого газу на нелегальних автомобільних газозаправних пунктах та станціях, які зумовлюють недобросовісну конкуренцію на ринку, створюють загрози для життя і здоров’я людей, для навколишнього природного середовища. На сьогодні Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом поставлено завдання центральним та місцевим органам влади щодо активізації роботи стосовно припинення незаконної діяльності з роздрібної реалізації скрапленого газу на нелегальних автомобільних газозаправних пунктах та станціях, які зумовлюють недобросовісну конкуренцію на ринку, створюють загрози для життя і здоров’я людей, для навколишнього природного середовища.
Новини
Трагiчнi випадки
09.11.2017 стався смертельний випадок на території зернового складу ТОВ 09.11.2017 стався смертельний випадок на території зернового складу ТОВ "Армійське" в Бобровицькому районі Детальніше...
Працівника ТОВ Працівника ТОВ "Чернігівагрошляхбуд" смертельно травмовано Детальніше...
Загинув машиніст крану. Загинув машиніст крану. Детальніше...
17 червня працівники ТОВ 17 червня працівники ТОВ "НОСІВКА АГРО" отримали вогнепальні поранення внаслідок протиправних дій невстановленої особи Детальніше...

Всi випадки...


  • ©
  • Розроблено ACT+