UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Головна

Проведено збори Громадської ради фахівців служб охорони праці підприємств будівельної галузі

У місті Чернігові за участю посадових осіб Управління Держпраці у Чернігівській області відбулися збори Громадської ради фахівців служб охорони праці підприємств будівельної галузі Чернігівської області. У зборах взяли участь представники найбільших будівельних підприємств: ТОВ «Основа-Буд-7», ТОВ «Житлобудсервіс», КТ ТОВ «ПоліссяЄвробуд», ТОВ «ЛЕКС» та інших підприємств галузі. У місті Чернігові за участю посадових осіб Управління Держпраці у Чернігівській області відбулися збори Громадської ради фахівців служб охорони праці підприємств будівельної галузі Чернігівської області. У зборах взяли участь представники найбільших будівельних підприємств: ТОВ «Основа-Буд-7», ТОВ «Житлобудсервіс», КТ ТОВ «ПоліссяЄвробуд», ТОВ «ЛЕКС» та інших підприємств галузі.

Чернігівщина долучилася до написання радіодиктанту національної єдності

Щороку в Україні у День української писемності, з метою привернення уваги суспільства до українського слова, популяризації української мови серед населення держави проводиться Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Щороку в Україні у День української писемності, з метою привернення уваги суспільства до українського слова, популяризації української мови серед населення держави проводиться Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Роботу по детинізації трудових відносин обговорили на міжвідомчій нараді

За ініціативою Управління Держпраці у Чернігівській області 07 листопада за участю представників Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області та Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області відбулася міжвідомча нарада щодо активізації роботи по легалізації зайнятості та заробітної плати під головуванням начальника Управління Держпраці у Чернігівській області Сергія Дорошенка. За ініціативою Управління Держпраці у Чернігівській області 07 листопада за участю представників Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області та Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області відбулася міжвідомча нарада щодо активізації роботи по легалізації зайнятості та заробітної плати під головуванням начальника Управління Держпраці у Чернігівській області Сергія Дорошенка.

Опалювальний сезон в закладах освіти – на контролі Управління

З метою попередження виробничого травматизму та дотримання вимог безпеки під час експлуатації котелень у закладах освіти фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області спільно із представниками органів місцевої виконавчої влади, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації провели низку превентивних заходів у навчальних та дошкільних закладах. З метою попередження виробничого травматизму та дотримання вимог безпеки під час експлуатації котелень у закладах освіти фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області спільно із представниками органів місцевої виконавчої влади, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації провели низку превентивних заходів у навчальних та дошкільних закладах.

Розпочато щорічний Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2019 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з листопада 2018 до квітня 2019 року VIIІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2019 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з листопада 2018 до квітня 2019 року VIIІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Новини
Трагiчнi випадки
Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Детальніше...
Нещасний випадок внаслідок електротравми Нещасний випадок внаслідок електротравми Детальніше...
Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Детальніше...
Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ "Білі Роси" Коропського району Детальніше...

Всi випадки...