UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Головна

Учням Батуринської загальноосвітньої школи розповіли про трудові права неповнолітніх

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області провели інформаційно-роз’яснювальних захід для учнів Батуринської загальноосвітньої школи I – III ступенів за темою «Особливості трудових прав неповнолітніх та державні гарантії їх забезпечення». У рамках проведення Всеукраїнського тижня права посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області провели інформаційно-роз’яснювальних захід для учнів Батуринської загальноосвітньої школи I – III ступенів за темою «Особливості трудових прав неповнолітніх та державні гарантії їх забезпечення».

У Бахмачі обговорювали державні гарантії трудових прав людини

У рамках відзначення Всеукраїнського тижня права фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з представниками Бахмацького відділу Головного управління Пенсійного фонду України провели на базі Бахмацької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості семінар-нараду за темами «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина» та «Державні гарантії забезпечення трудових прав працівників в Україні». У рамках відзначення Всеукраїнського тижня права фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з представниками Бахмацького відділу Головного управління Пенсійного фонду України провели на базі Бахмацької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості семінар-нараду за темами «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина» та «Державні гарантії забезпечення трудових прав працівників в Україні».

Роз’яснення стосовно забезпечення спецодягом медичних працівників

Відповідно до статті 163 КЗпП України та статті 8 Закону України «Про охорону праці» на роботах із шкідливими та небезпечними умовами праці, а також роботах, пов’язаних із забрудненням або здійснюваних у несприятливих температурних умовах, працівникам видаються безоплатно за встановленими нормами спеціальний одяг, спеціальне взуття та інші засоби індивідуального захисту. Відповідно до статті 163 КЗпП України та статті 8 Закону України «Про охорону праці» на роботах із шкідливими та небезпечними умовами праці, а також роботах, пов’язаних із забрудненням або здійснюваних у несприятливих температурних умовах, працівникам видаються безоплатно за встановленими нормами спеціальний одяг, спеціальне взуття та інші засоби індивідуального захисту.

ДО ВІДОМА виробників, уповноважених представників, імпортерів та розповсюджувачів

Управління Держпраці у Чернігівській області доводить до відома суб’єктів господарювання які є виробниками, імпортерами або розповсюджувачами продукції, а також споживачів, що протягом 2020 року набувають чинності наступні технічні регламенти, які встановлюють вимоги до безпечності певних видів продукції та їх обігу на території України. Управління Держпраці у Чернігівській області доводить до відома суб’єктів господарювання які є виробниками, імпортерами або розповсюджувачами продукції, а також споживачів, що протягом 2020 року набувають чинності наступні технічні регламенти, які встановлюють вимоги до безпечності певних видів продукції та їх обігу на території України.

Працівникам ТОВ «Коффінс» надано консультативну допомогу

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду з питань охорони праці, гігієни та умов праці для керівництва і працівників ТОВ «Коффінс» міста Чернігова. Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду з питань охорони праці, гігієни та умов праці для керівництва і працівників ТОВ «Коффінс» міста Чернігова.
Новини
Трагiчнi випадки
Смертельний нещасний випадок стався внаслідок ДТП. Смертельний нещасний випадок стався внаслідок ДТП. Детальніше...
Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП "Ічнянське" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок у ВП Корюківський РЕМ АТ Смертельний нещасний випадок у ВП Корюківський РЕМ АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" Детальніше...

Всi випадки...