UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Головна

Увага! Вимоги безпеки при видаленні дерев у міських умовах

На Чернігівщині з початку року під час видалення дерев у міських умовах сталося два нещасні випадки, у тому числі один зі смертельним наслідком.
На Чернігівщині з початку року під час видалення дерев у міських умовах сталося два нещасні випадки, у тому числі один зі смертельним наслідком.

Увага, конкурс!

З метою привернення уваги роботодавців і працівників до питання створення належних умов праці, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління охороною праці, за ініціативи Державної служби України з питань праці з 2017 року проводиться Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці». З метою привернення уваги роботодавців і працівників до питання створення належних умов праці, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління охороною праці, за ініціативи Державної служби України з питань праці з 2017 року проводиться Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці».

Проведено збори Громадської ради фахівців служб охорони праці підприємств будівельної галузі

У місті Чернігові за участю посадових осіб Управління Держпраці у Чернігівській області відбулися збори Громадської ради фахівців служб охорони праці підприємств будівельної галузі Чернігівської області. У місті Чернігові за участю посадових осіб Управління Держпраці у Чернігівській області відбулися збори Громадської ради фахівців служб охорони праці підприємств будівельної галузі Чернігівської області.

На Чернігівщині триває «місячник» безпечного користування газом у побуті

У Чернігівській області вже традиційно у весняний період проводиться «місячник» безпечного користування газом у побуті, у рамках якого фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області разом з посадовцями та працівниками аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Чернігівгаз» відвідують професійно-технічні навчальні заклади, де розповідають учням і педагогічному складу про правила безпеки під час користування побутовим газом. У Чернігівській області вже традиційно у весняний період проводиться «місячник» безпечного користування газом у побуті, у рамках якого фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області разом з посадовцями та працівниками аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Чернігівгаз» відвідують професійно-технічні навчальні заклади, де розповідають учням і педагогічному складу про правила безпеки під час користування побутовим газом.

Управлінням підведено підсумки роботи з розгляду звернень громадян у І кварталі 2018 року

У І кварталі поточного року до Управління Держпраці у Чернігівській області надійшло 184 звернення громадян, у тому числі від заявників 50 звернень надійшли поштою, 12 – на особистому прийомі, 50 звернень – через Державну установу «Урядовий контактний центр», 72 – через органи влади. У І кварталі поточного року до Управління Держпраці у Чернігівській області надійшло 184 звернення громадян, у тому числі від заявників 50 звернень надійшли поштою, 12 – на особистому прийомі, 50 звернень – через Державну установу «Урядовий контактний центр», 72 – через органи влади.

  • ©
  • Розроблено ACT+