UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Головна

Державні інспектори взяли участь у випуску тролейбусів на лінію КП «ЧТУ»

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у контрольному випуску тролейбусів на лінію у комунальному підприємстві «Чернігівське тролейбусне управління». Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у контрольному випуску тролейбусів на лінію у комунальному підприємстві «Чернігівське тролейбусне управління».

Триває перевірка атракціонної техніки Центрального парку культури та відпочинку міста Чернігова

У місті Чернігові державними інспекторами Управління Держпраці у Чернігівській області проводиться планова перевірка дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки КП «Центральний парк культури та відпочинку». У місті Чернігові державними інспекторами Управління Держпраці у Чернігівській області проводиться планова перевірка дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки КП «Центральний парк культури та відпочинку».

Безпечне функціонування дитячих оздоровчих закладів – на особливому контролі державних інспекторів


Триває превентивна робота з колективами підприємств міста Чернігова

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують роботу з надання консультативної допомоги колективам підприємств, установ і організацій Чернігівщини стосовно дотримання вимог діючого законодавства про охорону праці і промислову безпеку, законодавства про працю, організації роботи служб охорони праці тощо. Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують роботу з надання консультативної допомоги колективам підприємств, установ і організацій Чернігівщини стосовно дотримання вимог діючого законодавства про охорону праці і промислову безпеку, законодавства про працю, організації роботи служб охорони праці тощо.

У рамках боротьби з нелегальною працею інспектори праці провели флешмоб на вулицях Чернігова

«Легальна праця – запорука соціальних гарантій кожного громадянина України!» – під таким гаслом інспектори праці Управління Держпраці у Чернігівській області провели флешмоб у центрі міста Чернігова. «Легальна праця – запорука соціальних гарантій кожного громадянина України!» – під таким гаслом інспектори праці Управління Держпраці у Чернігівській області провели флешмоб у центрі міста Чернігова.
Новини
Трагiчнi випадки
Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Детальніше...
Нещасний випадок внаслідок електротравми Нещасний випадок внаслідок електротравми Детальніше...
Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Детальніше...
Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ "Білі Роси" Коропського району Детальніше...

Всi випадки...


  • ©
  • Розроблено ACT+