UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Головна

Проведено семінар-нараду для працівників обласного онкодиспансеру

До Управління Держпраці у Чернігівській області звернулося керівництво Чернігівського обласного онкологічного диспансеру з проханням про надання консультативної допомоги у проведенні первинної атестації робочих місць за умовами праці та визначення факторів виробничого процесу, що впливають за стан здоров’я працівників. До Управління Держпраці у Чернігівській області звернулося керівництво Чернігівського обласного онкологічного диспансеру з проханням про надання консультативної допомоги у проведенні первинної атестації робочих місць за умовами праці та визначення факторів виробничого процесу, що впливають за стан здоров’я працівників.

Фахівці Управління надали агропідприємству роз’яснення з питань гігієни праці

За заявкою керівництва ТОВ «Ресурс Агро» Прилуцького району, яке працює у сфері сушіння й обробки зернових, посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області провели визначення категорії працівників підприємства, які підлягають періодичному медичному огляду. За заявкою керівництва ТОВ «Ресурс Агро» Прилуцького району, яке працює у сфері сушіння й обробки зернових, посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області провели визначення категорії працівників підприємства, які підлягають періодичному медичному огляду.

Комісії з проведення медоглядів Чернігівської міської лікарні № 1 надано консультативну допомогу

Фахівці відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Чернігівській області консультували комісію з проведення медичних оглядів Чернігівської міської лікарні № 1 Чернігівської міської ради. Фахівці відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Чернігівській області консультували комісію з проведення медичних оглядів Чернігівської міської лікарні № 1 Чернігівської міської ради.

Проведено черговий цикл інформаційно-роз’яснювальних заходів на підприємствах області

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують роботу з надання консультативної допомоги колективам підприємств, установ і організацій Чернігівщини стосовно дотримання вимог діючого законодавства про охорону праці і промислову безпеку, законодавства про працю, організації роботи служб охорони праці тощо. Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують роботу з надання консультативної допомоги колективам підприємств, установ і організацій Чернігівщини стосовно дотримання вимог діючого законодавства про охорону праці і промислову безпеку, законодавства про працю, організації роботи служб охорони праці тощо.

Проведено нараду Управління Держпраці у Чернігівській області

У приміщенні Навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Чернігівської області відбулася нарада Управління Держпраці у Чернігівській області з питань здійснення державного нагляду за станом охорони праці, додержання законодавства працю та запобігання проявам корупції. У приміщенні Навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Чернігівської області відбулася нарада Управління Держпраці у Чернігівській області з питань здійснення державного нагляду за станом охорони праці, додержання законодавства працю та запобігання проявам корупції.
Новини
Трагiчнi випадки
Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Детальніше...
Нещасний випадок внаслідок електротравми Нещасний випадок внаслідок електротравми Детальніше...
Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Детальніше...
Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ "Білі Роси" Коропського району Детальніше...

Всi випадки...