UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Головна

Питання протидії нелегальним АЗС та АГЗП обговорили на міжвідомчій нараді у прокуратурі області

Начальник Управління Держпраці у Чернігівській області Сергій Дорошенко прийняв участь у міжвідомчій нараді щодо стану протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів, яка відбулася у прокуратурі Чернігівської області під головуванням прокурора області Володимира Комашка. Начальник Управління Держпраці у Чернігівській області Сергій Дорошенко прийняв участь у міжвідомчій нараді щодо стану протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів, яка відбулася у прокуратурі Чернігівської області під головуванням прокурора області Володимира Комашка.

Проведено вебінар для керівників закладів профтехосвіти області

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з Управлінням освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації взяли участь у проведенні вебінару за темою «Підготовка до опалювального сезону та стан охорони праці у закладах професійно-технічної освіти області», який відбувся на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернігівській області. Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з Управлінням освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації взяли участь у проведенні вебінару за темою «Підготовка до опалювального сезону та стан охорони праці у закладах професійно-технічної освіти області», який відбувся на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернігівській області.

Виявлено двох неоформлених працівників, які незаконно перебували на території України

У рамках Меморандуму про співпрацю та взаємодію до Управління Держпраці у Чернігівській області від Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області надійшла інформація про виявлених під час проведення перевірки ринків Чернігова двох громадян іноземних держав, які незаконно проживали на території України і нелегально працювали у фізичної особи-підприємця. У рамках Меморандуму про співпрацю та взаємодію до Управління Держпраці у Чернігівській області від Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області надійшла інформація про виявлених під час проведення перевірки ринків Чернігова двох громадян іноземних держав, які незаконно проживали на території України і нелегально працювали у фізичної особи-підприємця.

Проведено семінар для кадровиків і бухгалтерів суб’єктів господарювання

Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у проведенні семінару для керівників, представників кадрових служб і бухгалтерів підприємств, установ і організацій, який проводився на базі Навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Чернігівської області. Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у проведенні семінару для керівників, представників кадрових служб і бухгалтерів підприємств, установ і організацій, який проводився на базі Навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці! Щиро вітаю вас із Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці!