UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Головна

Проведено збори Громадської ради фахівців служб охорони праці підприємств будівельної галузі

У місті Чернігові на території будівельного майданчику ТОВ «Атлант», де ведеться будівництво багатоквартирного житлового будинку, за участю посадових осіб Управління Держпраці у Чернігівській області відбулися збори Громадської ради фахівців служб охорони праці підприємств будівельної галузі Чернігівської області. У місті Чернігові на території будівельного майданчику ТОВ «Атлант», де ведеться будівництво багатоквартирного житлового будинку, за участю посадових осіб Управління Держпраці у Чернігівській області відбулися збори Громадської ради фахівців служб охорони праці підприємств будівельної галузі Чернігівської області.

Проведено міжвідомчу нараду стосовно легалізації зайнятості

З метою виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» та відповідного доручення Держпраці в Управлінні Держпраці у Чернігівській області за участю заступника начальника Управління Ірини Хоменко відбулася міжвідомча нарада з представниками Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області стосовно активізації роботи з легалізації зайнятості і заробітної плати. З метою виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» та відповідного доручення Держпраці в Управлінні Держпраці у Чернігівській області за участю заступника начальника Управління Ірини Хоменко відбулася міжвідомча нарада з представниками Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області стосовно активізації роботи з легалізації зайнятості і заробітної плати.

Затверджено новий Технічний регламент обладнання, яке працює під тиском

Затверджено новий Технічний регламент обладнання, яке працює під тиском. Затверджено новий Технічний регламент обладнання, яке працює під тиском.

Безпечну експлуатацію газового обладнання обговорили з учнями Сосницького ліцею

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду за темою «Безпечна експлуатація газового, твердопаливного опалювального обладнання житлових і громадських будинків, використання балонів зі зрідженим вуглеводневим газом в побуті» для викладачів, технічного персоналу та учнів Сосницького професійного аграрного ліцею. Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду за темою «Безпечна експлуатація газового, твердопаливного опалювального обладнання житлових і громадських будинків, використання балонів зі зрідженим вуглеводневим газом в побуті» для викладачів, технічного персоналу та учнів Сосницького професійного аграрного ліцею.

Проведено семінар-нараду для колективу фабрики лозових виробів

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду стосовно організації роботи з питань гігієни та умов праці для колективу ТОВ «Чернігівська фабрика лозових виробів». Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду стосовно організації роботи з питань гігієни та умов праці для колективу ТОВ «Чернігівська фабрика лозових виробів».