UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Головна

Проведено низку превентивних заходів для працівників сільгосппідприємств області

На Чернігівщині триває цикл превентивних заходів для працівників підприємств сільськогосподарської галузі стосовно організації роботи з охорони та умов праці, дотримання вимог безпеки під час підготовки та проведення зернозбиральних робіт. На Чернігівщині триває цикл превентивних заходів для працівників підприємств сільськогосподарської галузі стосовно організації роботи з охорони та умов праці, дотримання вимог безпеки під час підготовки та проведення зернозбиральних робіт.

Триває інформаційно-роз’яснювальна робота з колективами підприємств Чернігівщини

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують роботу з надання консультативної допомоги колективам підприємств, установ і організацій стосовно дотримання вимог діючого законодавства про охорону праці і промислову безпеку, законодавства про працю, організації роботи служб охорони праці тощо. Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують роботу з надання консультативної допомоги колективам підприємств, установ і організацій стосовно дотримання вимог діючого законодавства про охорону праці і промислову безпеку, законодавства про працю, організації роботи служб охорони праці тощо.

Завершено перевірку ПрАТ "Чернігівський завод радіоприладів"


Ціна безвідповідальності на дорозі – людське життя

Управління Держпраці у Чернігівській області інформує, що станом на 18 липня 2018 року на Чернігівщині внаслідок дорожньо-транспортних пригод на виробництві травмувалось 18 осіб (проти 6 осіб за відповідний період 2017 року), у тому числі, загинуло 4 особи. Управління Держпраці у Чернігівській області інформує, що станом на 18 липня 2018 року на Чернігівщині внаслідок дорожньо-транспортних пригод на виробництві травмувалось 18 осіб (проти 6 осіб за відповідний період 2017 року), у тому числі, загинуло 4 особи.

На Чернігівщині триває інформаційна кампанія для працівників і роботодавців

На території Чернігівській області триває проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії для суб’єктів господарювання і робітників підприємств, установ і організацій, яка була розпочата Управлінням Держпраці у Чернігівській області у минулому році. На території Чернігівській області триває проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії для суб’єктів господарювання і робітників підприємств, установ і організацій, яка була розпочата Управлінням Держпраці у Чернігівській області у минулому році.

  • ©
  • Розроблено ACT+