UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Головна

На порядку денному – безпека праці під час весняно-польових робіт

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують роботу з надання консультативної допомоги колективам підприємств агропромислової галузі Чернігівщини стосовно дотримання вимог діючого законодавства про охорону праці під час проведення весняно-польових робіт. Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують роботу з надання консультативної допомоги колективам підприємств агропромислової галузі Чернігівщини стосовно дотримання вимог діючого законодавства про охорону праці під час проведення весняно-польових робіт.

Особливості роботи у шкідливих умовах праці в галузях сільського господарства

Чернігівська область є однією з провідних областей України, яка спеціалізуються на сільськогосподарській продукції рослинницького та тваринницького походження. Чернігівська область є однією з провідних областей України, яка спеціалізуються на сільськогосподарській продукції рослинницького та тваринницького походження.

Проблеми працевлаштування вразливих груп населення розглянули у міському центрі зайнятості

Представники Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у засіданні «круглого столу» за темою «Взаємодія центру зайнятості із соціальними партнерами щодо організації надання допоміжних і підтримуючих зайнятість послуг вразливим на ринку праці групам населення, в тому числі, особам з інвалідністю», який проводився у приміщенні Чернігівського міського центру зайнятості. Представники Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у засіданні «круглого столу» за темою «Взаємодія центру зайнятості із соціальними партнерами щодо організації надання допоміжних і підтримуючих зайнятість послуг вразливим на ринку праці групам населення, в тому числі, особам з інвалідністю», який проводився у приміщенні Чернігівського міського центру зайнятості.

Увага! Весняно-польові роботи!

Весняно-польові роботи – напружений етап річного циклу агропромислового виробництва. У березні-квітні сільськогосподарськими підприємствами виконується біля третини річного обсягу польових тракторних і майже така ж частка транспортних робіт. Весняно-польові роботи – напружений етап річного циклу агропромислового виробництва. У березні-квітні сільськогосподарськими підприємствами виконується біля третини річного обсягу польових тракторних і майже така ж частка транспортних робіт.

У Чернігові дискутували на тему ролі жінок у формуванні об’єднаних територіальних громад

Представники Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у фаховій дискусії за темою «Децентралізація: роль жінки у розбудові ОТГ», яка проводилася у приміщенні навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Чернігівської області. Представники Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у фаховій дискусії за темою «Децентралізація: роль жінки у розбудові ОТГ», яка проводилася у приміщенні навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.
Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ "Білі Роси" Коропського району Детальніше...
Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався в м. Корюківка Чернігівської області Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався в м. Корюківка Чернігівської області Детальніше...
09.11.2017 стався смертельний випадок на території зернового складу ТОВ 09.11.2017 стався смертельний випадок на території зернового складу ТОВ "Армійське" в Бобровицькому районі Детальніше...
Працівника ТОВ Працівника ТОВ "Чернігівагрошляхбуд" смертельно травмовано Детальніше...

Всi випадки...


  • ©
  • Розроблено ACT+