UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Головна

Працівників обласного бюро судмедекспертизи консультували з питань охорони та умов праці

У рамках системної превентивної роботи з підприємствами, установами і організаціями Чернігівщини фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду з колективом КЗ «Чернігівське обласне бюро судово-медичної експертизи». У рамках системної превентивної роботи з підприємствами, установами і організаціями Чернігівщини фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду з колективом КЗ «Чернігівське обласне бюро судово-медичної експертизи».

На Чернігівщині триває інформаційна кампанія стосовно детінізації зайнятості населення

У рамках виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 стосовно вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області проводять активну інформаційну кампанію для суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин. У рамках виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 стосовно вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області проводять активну інформаційну кампанію для суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин.

Управлінням підведено підсумки роботи з розгляду звернень громадян у 2019 році

У 2019 році до Управління надійшло 763 звернення громадян, у тому числі, 210 звернень надійшли поштою, 112 – на особистому прийомі, 264 звернення через Державну установу «Урядовий контактний центр», 177 – через органи влади. У 2019 році до Управління надійшло 763 звернення громадян, у тому числі, 210 звернень надійшли поштою, 112 – на особистому прийомі, 264 звернення через Державну установу «Урядовий контактний центр», 177 – через органи влади.

На Чернігівщині триває обласний тур Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка

У рамках обласного відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з представниками Управління освіти Чернігівської міської ради провели зустрічі з учнями середніх загальноосвітніх шкіл міста Чернігова № 28 і № 33. У рамках обласного відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з представниками Управління освіти Чернігівської міської ради провели зустрічі з учнями середніх загальноосвітніх шкіл міста Чернігова № 28 і № 33.

Працівникам Коропського агролісгоспу надано методичну допомогу

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели виробничу нараду для керівного складу і працівників Коропського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агролісгосп» з питань охорони праці і дотримання вимог трудового законодавства. Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели виробничу нараду для керівного складу і працівників Коропського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агролісгосп» з питань охорони праці і дотримання вимог трудового законодавства.
Новини
Трагiчнi випадки
Смертельний нещасний випадок стався внаслідок ДТП. Смертельний нещасний випадок стався внаслідок ДТП. Детальніше...
Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП "Ічнянське" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок у ВП Корюківський РЕМ АТ Смертельний нещасний випадок у ВП Корюківський РЕМ АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" Детальніше...

Всi випадки...