UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Головна

Підсумки роботи за 5 місяців 2018 року обговорили на нараді Управління

Управлінням Держпраці у Чернігівській області проведено нараду та навчання для посадових осіб Управління і інспекторського складу. Управлінням Держпраці у Чернігівській області проведено нараду та навчання для посадових осіб Управління і інспекторського складу.

Затверджено вимоги до експертних організацій, які виконують експертизу стану охорони праці

Про офіційне опублікування наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження вимог до експертних організацій, які мають намір виконувати (виконують) експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва» Про офіційне опублікування наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження вимог до експертних організацій, які мають намір виконувати (виконують) експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва»

До Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею відбувся семінар для працівників юридичних служб


Управлінням підведено підсумки розгляду звернень громадян за 5 місяців 2018 року

З початку поточного року до Управління Держпраці у Чернігівській області надійшло 297 звернень громадян, що на 164 звернення (або на 45%) менше у порівнянні з відповідним періодом 2017 року, з них анонімних – 17; відмовились від розгляду звернення 25 заявників. Викладені факти підтвердилися у 86 зверненнях. Вирішено по суті 230 звернень громадян. З початку поточного року до Управління Держпраці у Чернігівській області надійшло 297 звернень громадян, що на 164 звернення (або на 45%) менше у порівнянні з відповідним періодом 2017 року, з них анонімних – 17; відмовились від розгляду звернення 25 заявників. Викладені факти підтвердилися у 86 зверненнях. Вирішено по суті 230 звернень громадян.

Боротьба з незадекларованою працею – пріоритетний напрямок Держпраці

З початку 2018 року інспекторами праці Управління Держпраці у Чернігівській області було проведено численні відвідування суб’єктів господарювання з питань виявлення незадекларованої праці. З початку 2018 року інспекторами праці Управління Держпраці у Чернігівській області було проведено численні відвідування суб’єктів господарювання з питань виявлення незадекларованої праці.
Новини
Трагiчнi випадки
Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Детальніше...
Нещасний випадок внаслідок електротравми Нещасний випадок внаслідок електротравми Детальніше...
Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Детальніше...
Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ "Білі Роси" Коропського району Детальніше...

Всi випадки...


  • ©
  • Розроблено ACT+