UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Головна

Увага суб’єктам господарювання!

Управління Держпраці у Чернігівській області повідомляє, що попередні та періодичні медичні огляди проводяться відповідно до Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007 №246. Управління Держпраці у Чернігівській області повідомляє, що попередні та періодичні медичні огляди проводяться відповідно до Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007 №246.

Триває інформаційна кампанія для робітників і роботодавців Чернігівщини

На Чернігівщині продовжується проведення превентивних заходів у рамках розпочатої у минулому році інформаційно-роз’яснювальної кампанії для суб’єктів господарювання і робітників підприємств, установ і організацій стосовно додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, попередження нелегальної зайнятості, виплат заробітної плати «у конверті». На Чернігівщині продовжується проведення превентивних заходів у рамках розпочатої у минулому році інформаційно-роз’яснювальної кампанії для суб’єктів господарювання і робітників підприємств, установ і організацій стосовно додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, попередження нелегальної зайнятості, виплат заробітної плати «у конверті».

Проведено нараду з працівниками ПАТ «Чернігівгаз»

На базі Ніжинського відділення ПАТ «Чернігівгаз» відбулася нарада з питань безпеки при використанні газу у побуті з керівниками, інженерним складом та майстрами підприємства. До участі у заході були запрошені також працівники Носівської, Бобровицької, Козелецької та Куликівської дільниць служби експлуатації систем газопостачання. На базі Ніжинського відділення ПАТ «Чернігівгаз» відбулася нарада з питань безпеки при використанні газу у побуті з керівниками, інженерним складом та майстрами підприємства. До участі у заході були запрошені також працівники Носівської, Бобровицької, Козелецької та Куликівської дільниць служби експлуатації систем газопостачання.

Фахівці Управління обговорили з «газовиками» питання електробезпеки на підприємстві

З метою профілактики виробничого травматизму під час утримання, експлуатації та обслуговування електроустановок на підприємствах державні інспектори Управління Держпраці у Чернігівській області провели виробничу нараду з колективом Менської дільниці управління скрапленого газу ТОВ «Харківрегіонгаз» за відповідною тематикою. З метою профілактики виробничого травматизму під час утримання, експлуатації та обслуговування електроустановок на підприємствах державні інспектори Управління Держпраці у Чернігівській області провели виробничу нараду з колективом Менської дільниці управління скрапленого газу ТОВ «Харківрегіонгаз» за відповідною тематикою.

Уряд ініціює проведення перевірок роботодавців без попередження

Кабінетом Міністрів України розроблено і зареєстровано у Верховній Раді проект Закону України № 8045 від 15.02.2018 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення належних, безпечних і здорових умов праці», метою якого є відновлення повноцінного державного нагляду, у тому числі гірського, і контролю за дотриманням законодавства про працю, зайнятість населення, охорони праці, гігієни праці. Кабінетом Міністрів України розроблено і зареєстровано у Верховній Раді проект Закону України № 8045 від 15.02.2018 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення належних, безпечних і здорових умов праці», метою якого є відновлення повноцінного державного нагляду, у тому числі гірського, і контролю за дотриманням законодавства про працю, зайнятість населення, охорони праці, гігієни праці.
Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ "Білі Роси" Коропського району Детальніше...
Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався в м. Корюківка Чернігівської області Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався в м. Корюківка Чернігівської області Детальніше...
09.11.2017 стався смертельний випадок на території зернового складу ТОВ 09.11.2017 стався смертельний випадок на території зернового складу ТОВ "Армійське" в Бобровицькому районі Детальніше...
Працівника ТОВ Працівника ТОВ "Чернігівагрошляхбуд" смертельно травмовано Детальніше...

Всi випадки...


  • ©
  • Розроблено ACT+