UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Головна

Завершено перевірку Чернігівської дирекції АТ «УКРПОШТА»

У рамках всеукраїнської перевірки АТ «УКРПОШТА» посадовими особами Управління Держпраці у Чернігівській області обстежено підрозділи Чернігівської дирекції АТ «УКРПОШТА» на предмет дотримання норм законодавства в галузі охорони праці, промислової безпеки та гігієни праці. У рамках всеукраїнської перевірки АТ «УКРПОШТА» посадовими особами Управління Держпраці у Чернігівській області обстежено підрозділи Чернігівської дирекції АТ «УКРПОШТА» на предмет дотримання норм законодавства в галузі охорони праці, промислової безпеки та гігієни праці.

Колективи підприємств міста Чернігова консультували з питань охорони праці та умов праці

У рамках системної превентивної роботи з метою попередження виникнення нещасних випадків на виробництві, дотримання вимог чинного законодавства про охорону праці та промислову безпеку, забезпечення гідних умов праці фахівцями Управління Держпраці у Чернігівській області здійснюється відповідна інформаційно-роз’яснювальна робота на підприємствах, в установах і організаціях Чернігівщини. У рамках системної превентивної роботи з метою попередження виникнення нещасних випадків на виробництві, дотримання вимог чинного законодавства про охорону праці та промислову безпеку, забезпечення гідних умов праці фахівцями Управління Держпраці у Чернігівській області здійснюється відповідна інформаційно-роз’яснювальна робота на підприємствах, в установах і організаціях Чернігівщини.

Подолання «тіньової» зайнятості можливе лише спільними зусиллями

Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у спільному засіданні з питань виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами, яке відбулося на базі Деснянської районної у місті Чернігові ради. Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у спільному засіданні з питань виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами, яке відбулося на базі Деснянської районної у місті Чернігові ради.

Прилуцьким підприємцям розповіли про державну стратегію детінізації зайнятості населення

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами у Чернігівській області продовжується проведення відповідних інформаційно-роз’яснювальних заходів для суб’єктів господарювання всіх форм власності. На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами у Чернігівській області продовжується проведення відповідних інформаційно-роз’яснювальних заходів для суб’єктів господарювання всіх форм власності.

На Чернігівщині триває роз’яснювальна робота у медичних закладах

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду з керівним складом і медичними працівниками комунального некомерційного підприємства «Дитяча стоматологічна поліклініка» Чернігівської міської ради. Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду з керівним складом і медичними працівниками комунального некомерційного підприємства «Дитяча стоматологічна поліклініка» Чернігівської міської ради.
Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався внаслідок ДТП. Смертельний нещасний випадок стався внаслідок ДТП. Детальніше...
Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП "Ічнянське" Детальніше...

Всi випадки...