UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Головна

Ціна недотримання правил безпеки – людське життя

Дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці та промислової безпеки є безумовною запорукою безпечного виконання робіт та запобігання виникнення нещасних випадків під час виробничого процесу. Нехтування цими вимогами часто призводить до непоправних наслідків – втрати здоров’я працівника, а іноді, у найгіршому випадку – його життя. Дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці та промислової безпеки є безумовною запорукою безпечного виконання робіт та запобігання виникнення нещасних випадків під час виробничого процесу. Нехтування цими вимогами часто призводить до непоправних наслідків – втрати здоров’я працівника, а іноді, у найгіршому випадку – його життя.

Методичні рекомендації щодо безпечної експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем

З метою запобігання настанню нещасних випадків у закладах охорони здоров’я, Державною службою України з питань праці розроблено Методичні рекомендації щодо безпечної експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем. З метою запобігання настанню нещасних випадків у закладах охорони здоров’я, Державною службою України з питань праці розроблено Методичні рекомендації щодо безпечної експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем.

Персонал Чернігівської обласної лікарні консультували щодо безпечного використання медичного кисню

На Чернігівщині триває інформаційно-роз’яснювальна робота у медичних закладах стосовно безпечної експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем. На Чернігівщині триває інформаційно-роз’яснювальна робота у медичних закладах стосовно безпечної експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем.

На Чернігівщині перевізників інформують про неприпустимість незадекларованої праці

Проведено понад 1200 інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сферах транспорту та кур’єрської діяльності у Чернігівській області. Проведено понад 1200 інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сферах транспорту та кур’єрської діяльності у Чернігівській області.

Запрошуємо до участі у вебінарі

17 листопада об 11 годині ДУ «Національний науково-дослідний інститут промислової безпеки та охорони праці» проводитиме вебінар на тему: «Актуальні питання щодо здійснення державного контролю за додержанням трудового законодавства». 17 листопада об 11 годині ДУ «Національний науково-дослідний інститут промислової безпеки та охорони праці» проводитиме вебінар на тему: «Актуальні питання щодо здійснення державного контролю за додержанням трудового законодавства».
Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок в ПрАТ Нещасний випадок в ПрАТ "Чернігівський МК та МО" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався 06.11.2020 в ТОВ «Чернігівський ковальський завод» Смертельний нещасний випадок стався 06.11.2020 в ТОВ «Чернігівський ковальський завод» Детальніше...
Загинув тракторист ТОВ «Гетьманське» Загинув тракторист ТОВ «Гетьманське» Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в ДП «Семенівкарайагролісгосп» Смертельний нещасний випадок стався в ДП «Семенівкарайагролісгосп» Детальніше...

Всi випадки...