UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Головна

Надано консультативну допомогу працівникам ТОВ «Техремонт»

Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду щодо питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та експертизи умов праці з керівниками, працівниками дільниці з ремонту та обслуговування транспортних засобів, водіями, електрогазозварниками ТОВ «Техремонт». Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду щодо питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та експертизи умов праці з керівниками, працівниками дільниці з ремонту та обслуговування транспортних засобів, водіями, електрогазозварниками ТОВ «Техремонт».

Проведено семінар-нараду у медичному центрі ТОВ «Клініка імені Гальченко В.В.»

Фахівці відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду з керівництвом і членами медичної комісії Чернігівського відділення № 5 медичного центру ТОВ «Клініка імені Гальченко В.В.». Фахівці відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду з керівництвом і членами медичної комісії Чернігівського відділення № 5 медичного центру ТОВ «Клініка імені Гальченко В.В.».

Проведено оцінку умов праці на робочих місцях на підприємствах Чернігівщини

Державні інспектори Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з фахівцями санітарної лабораторії ДП «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці» провели оцінку умов праці на робочих місцях у ТОВ ПВКФ «Сяйво» і ТОВ «Березнянське заводоуправління». Державні інспектори Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з фахівцями санітарної лабораторії ДП «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці» провели оцінку умов праці на робочих місцях у ТОВ ПВКФ «Сяйво» і ТОВ «Березнянське заводоуправління».

У Чернігові відбувся семінар-практикум Всеукраїнської газети «Все про бухгалтерський облік»

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у семінарі-практикумі за темою «Бухгалтерська абетка на 2018 рік», який проводився Всеукраїнським бухгалтерсько-юридичним виданням «Все про бухгалтерський облік» для передплатників видання у приміщенні готелю «Профспілковий» міста Чернігова. Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у семінарі-практикумі за темою «Бухгалтерська абетка на 2018 рік», який проводився Всеукраїнським бухгалтерсько-юридичним виданням «Все про бухгалтерський облік» для передплатників видання у приміщенні готелю «Профспілковий» міста Чернігова.

Надано консультативну допомогу в Прилуцькій філії обласного центру зайнятості

Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у семінарі-нараді для громадян, що перебувають на обліку і мають статус безробітних, за темою «Легальна зайнятість», який проводився у Прилуцькій міськрайонній філії Чернігівського обласного центру зайнятості. Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у семінарі-нараді для громадян, що перебувають на обліку і мають статус безробітних, за темою «Легальна зайнятість», який проводився у Прилуцькій міськрайонній філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
Новини
Трагiчнi випадки
09.11.2017 стався смертельний випадок на території зернового складу ТОВ 09.11.2017 стався смертельний випадок на території зернового складу ТОВ "Армійське" в Бобровицькому районі Детальніше...
Працівника ТОВ Працівника ТОВ "Чернігівагрошляхбуд" смертельно травмовано Детальніше...
Загинув машиніст крану. Загинув машиніст крану. Детальніше...
17 червня працівники ТОВ 17 червня працівники ТОВ "НОСІВКА АГРО" отримали вогнепальні поранення внаслідок протиправних дій невстановленої особи Детальніше...

Всi випадки...


  • ©
  • Розроблено ACT+