UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Головна

Виконання роботи за кількома професіями та надання додаткових відпусток за несприятливі умови праці

Відповідно до частини 2 статті 2 та статей 21 і 24 КЗпП право на працю реалізується укладенням трудового договору про роботу на підприємстві (в установі, організації), який оформляється наказом (розпорядженням) роботодавця про прийняття на роботу згідно із заявою працівника. Відповідно до частини 2 статті 2 та статей 21 і 24 КЗпП право на працю реалізується укладенням трудового договору про роботу на підприємстві (в установі, організації), який оформляється наказом (розпорядженням) роботодавця про прийняття на роботу згідно із заявою працівника.

Із робочим візитом Чернігівську область відвідав Голова Держпраці Роман Чернега

Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега у рамках робочої поїздки на Чернігівщину узяв участь у нараді Управління Держпраці у Чернігівській області. Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега у рамках робочої поїздки на Чернігівщину узяв участь у нараді Управління Держпраці у Чернігівській області.

Розпочато інформаційну кампанію для робітників і роботодавців Чернігівщини

З метою привернення уваги суспільства до проблем неофіційного оформлення трудових відносин Управлінням Держпраці у Чернігівській області розпочато інформаційну кампанію серед суб’єктів господарювання, у рамках якої фахівці Управління провели зустрічі з працівниками торговельних модулів ТРЦ «Hollywood» і посадовими особами Громадського вікна Чернігівського обласного військового комісаріату. З метою привернення уваги суспільства до проблем неофіційного оформлення трудових відносин Управлінням Держпраці у Чернігівській області розпочато інформаційну кампанію серед суб’єктів господарювання, у рамках якої фахівці Управління провели зустрічі з працівниками торговельних модулів ТРЦ «Hollywood» і посадовими особами Громадського вікна Чернігівського обласного військового комісаріату.

Суб’єкта господарювання притягнуто до фінансової відповідальності

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели позапланову перевірку з питання ненадання інформації до Державної служби зайнятості про заплановане масове вивільнення працівників Роїщенського дошкільного навчального закладу «Левеня» Роїщинської сільської ради у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці. Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели позапланову перевірку з питання ненадання інформації до Державної служби зайнятості про заплановане масове вивільнення працівників Роїщенського дошкільного навчального закладу «Левеня» Роїщинської сільської ради у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці.

УВАГА! Туберкульоз!

Туберкульоз – хронічне інфекційне захворювання, збудником якого є мікобактерії туберкульозу (паличка Коха). На туберкульоз хворіють незалежно від статі, віку, національної приналежності чи соціального становища. Проте переважно на нього хворіють алкоголіки, наркомани, безпритульні або найбідніші люди. Туберкульоз вражає всі органи й системи людського організму, та найчастіше – легені. Туберкульоз – хронічне інфекційне захворювання, збудником якого є мікобактерії туберкульозу (паличка Коха). На туберкульоз хворіють незалежно від статі, віку, національної приналежності чи соціального становища. Проте переважно на нього хворіють алкоголіки, наркомани, безпритульні або найбідніші люди. Туберкульоз вражає всі органи й системи людського організму, та найчастіше – легені.
Новини
Трагiчнi випадки
Загинув машиніст крану. Загинув машиніст крану. Детальніше...
17 червня працівники ТОВ 17 червня працівники ТОВ "НОСІВКА АГРО" отримали вогнепальні поранення внаслідок протиправних дій невстановленої особи Детальніше...
Нещасний випадок стався в слюсарному цеху групи комплексного приладового обслуговування Ніжинської дільниці Служби контролю за виробництвом ПАТ Нещасний випадок стався в слюсарному цеху групи комплексного приладового обслуговування Ніжинської дільниці Служби контролю за виробництвом ПАТ "Чернігівгаз" Детальніше...
Працівник знайдений без ознак життя в приміщенні адміністративної будівлі свино-товарної ферми СТОВ Працівник знайдений без ознак життя в приміщенні адміністративної будівлі свино-товарної ферми СТОВ "Україна" Детальніше...

Всi випадки...


  • ©
  • Розроблено ACT+