UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Декларації відповідності 2017

Декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки, зареєстровані у 2017 році

1. СТОВ "ДРУЖБА-НОВА"

2. ТОВ "УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ МАШИНОБУДУВАННЯ"

3. ТОВ "Компанія Спорттехніка"

4. ТОВ "Астра"

5. ТОВ "ПІВНІЧНО-УКРАЇНСЬКА ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНА КОМПАНІЯ"

6. ТОВ "Виробничо-комерційна фірма "АГІД"

7. ПП "СЕМІДАР"

8. ТОВ "Агросоя 2017"

9. ТОВ "Менагазбудсервіс"

10. ТОВ "УкрСпецСервіс"

11. ФОП Шевчук Сергій Миколайович

12. ДП НАК "Надра України" "Чернігівнафтогазгеологія"

13. Виробниче підприємство теплових мереж "Борзнатеплокомуненерго"

14. Державна організація "Комбінат "Айстра" Державного агенства резерву України

15. ТОВ "ТАН"

16. Чернігівський обласний шкірно-венерологічний диспансер Чернігівської обласної ради

17. ЛПХ "ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ"

18. ПСП "Авангард"

19. Новгород-Сіверське районне дочірнє агролісогосподарське спеціалізоване підприємство "Новгород-Сіверськрайагролісгосп"

20. ПП "Новгород-Сіверський Енерго Сервіс"

21. Пологовий будинок Чернігівської міської ради

22. ТОВ "Компанія Спорттехніка"

23. ФОП Мартинович Петро Васильович

24. ТОВ "Агродмитрівське"

25. КЗ "Ніжинський міський центр первинної медико-соціальної допомоги"

26. ТзОВ Просвітньо-виробничо-комерційна фірма "СЯЙВО"

27. ПП "Будмайстер"

28. ТОВ "АЛЬФА ГРУП ЦЕНТР"

29. ТОВ "АЛЬФА ГРУП ЦЕНТР"

30. ФОП Сліпенко Олександр Володимирович

31. ТОВ "БУДВИСОТСЕРВІС"

32. ТОВ "Праця Стольне"

33. ПАТ "Українська залізниця"

34. ПАТ "Українська залізниця"

35. ТОВ "Чернігіввовна-плюс"

36. ОКЛПЗ "Ніжинський шкірно-венерологічний диспансер"

37. ОКЛПЗ "Ніжинський протитуберкульозний диспансер"

38. Об'єднання житлово-будівельний кооперативів

39. ТОВ "ЕНЕРГОТЕХСЕРВІС-ТРК"

40. ТОВ імені Шевченка

41. ТОВ "Десна КОМ Сервіс"

42. ТОВ "Наташа-АГРО"

43. ТОВ "ТЕКССИЛ"

44. ПП "ГОР-КА"

45. СТОВ "Прогрес"

46. ФОП Марійко Микола Андрійович

47. ПП "ТВД САДКО"

48. Державне підприємство "Чернігівський військовий лісгосп"

49. ПАТ "Блок Агросвіт"

50. Державне підприємство "Семенівське лісове господарство"

51. ФОП Кривоберець Євген Валерійович

52. ПрАТ "Комунальник"

53. ФОП Стрига Віктор Олексійович

54. ТОВ "АГРОТРАНС-ПІВНІЧ"

55. ПрАТ "Семенівське хлібоприймальне підприємство"

56. ПрАТ "Прилуцький птахокомбінат"

57. ФОП Прудяк Ігор Володимирович

58. ТОВ "ВОГ РІТЕЙЛ"

59. КЛПЗ "Валківська психіатрична лікарня"

60. Житлово-комунальне підприємство Чернігівської обласної корпорації Агропромислового будівництва

61. ТОВ "СІВЕРСПЕЦБУД"

62. ФОП Содома Ігор Леонідович

63. ПОП ім. Герасименка

64. ПП "ВИМАЛ-АГРО"

65. Державний навчальний заклад "Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості"

66. ПрАТ "Ніжинський жиркомбінат"

67. Державне підприємство "Ніжинське лісове господарство"

68. ПСП "Агро ВАМ"

69. ТОВ "ТЛА Чернігів"

70. КЛПМЗ "Ніжинська міська стоматологічна поліклініка"

71. ТОВ "БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИЙ КОМПЛЕКС "ЕНЕРГОМОНТАЖВЕНТИЛЯЦІЯ"

72. ТОВ "Білорусь"

73. ПрАТ "ЕЛАКС"

74. ТОВ "ФАВОРИТ-ЕНЕРГОСЕРВІС"

75. ПрАТ Науково-виробниче об'єднання "Чернігівеліткартопля"

76. ТОВ "УкрСмарСервіс"

77. ТОВ "Укрбуденергосервіс"

78. ТОВ "Спецмехсервіс"

79. ФОП Петровський Андрій Юрійович

80. СВК "Зоря"

81. ТОВ "ІСТ АГРО СЕРВІС"

82. Комунальне підприємство Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства"

83. ТОВ "Торговий Дім "Чернігівський"

84. ДПТНЗ "Куликівський професійний аграрний ліцей"

85. ТОВ "Егрес-Агро"

86. ТОВ "НіжинТелоМережі"

87. ПАТ "Линовицький цукрокомбінат "Красний"

88. ТОВ "Елевен Стор"

89. ТОВ "Комунальник"

90. ТОВ "Виробничо-торгова фірма "Дайна"

91. ТОВ "Епіцентр К"

92. ПП "УКР-АГРОТРАНС"

93. ФОП Тупик Олексій Григорович

94. Талалаївська центральна районна лікарня

95. Талалаївська центральна районна лікарня

96. ТОВ "Укроблінвестбуд"

97. ПрАТ "Ніжинський жиркомбінат"

98. Чернігівський національний технологічний університет

99. ФОП Чеховський І.Е.

100. Срібнянська центральна районна лікарня

101. ТОВ "Пожежне спостереження - Чернігів"

102. ТОВ "Рижський хліб"

103. ТОВ "Чернігівські будівельні конструкції"

104. КЗ МСЗ "Прилуцький обласний будинок дитини "Надія"

105. Коледж транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ

106. Коледж економіки і технологій Чернігівського національного технологічного університету

107. ПОСП "Ічнянське"

108. ТОВ "БУДСПЕЦ"

109. Чернігівська філія ТОВ "СТВ-Харків"

110. Прилуцький професійний ліцей Чернігівської області

111. ПП "ЕФЕКТИВНІСТЬ"

112. Дочірнє підприємство "СТВ-Чернігів" ТОВ фірма "СТВ"

113. ТОВ "ЕЙГЄР"

114. Ніжинський медичний коледж Чернігівської обюласної ради

115. ТОВ "УКРМЕТ ЦЕНТР"

116. ТОВ "УКРМЕТ ЦЕНТР"

117. ТОВ "УКРМЕТ ЦЕНТР"

118. Комунальне підприємство "Водоканал" Ладанської селищної ради

119. Комунальне підприємство "Борзна-Комунальник"

120. СТОВ "Доч-Хліб"

121. ТОВ "Пласт-Бокс Україна"

122. Остерський коледж будівництва та дизайну

123. ПП "Коваль"

124. Комунальне підприємство "Господар" Варвинської селищної ради Чернігівської області

125. Понорницький психоневрологіний інтернат

126.Орлівський психоневролологічний інтернат

127. ТОВ "Чернігівський елеватор"

128. Комунальне підприємство "Бахмач-водсервіс"

129. ТОВ "Експертно-сервісний центр Прилуки"

130. ТОВ "ПРОФЕНЕРГО ІНЖИНІРИНГ"

131. ТОВ "Науково-технічне підприємство "Бурова техніка"

132. ПП "РЕМБУД-2603"

133. ТОВ "Пересувна механізована колона № 85"

134. ПСП "Яна Плюс"

135. Орлівський психоневрологічний інтернат

136. Орлівський психоневрологічний інтернат

137. ФОП Ототюк Ганна Леонідівна

138. КП "Корюківкаводоканал" Корюківської міської ради

139. ТОВ "Журавка"

140. Комунальне підприємство "Служба єдиного замовника"

141. СТОВ "РІД"

142. ТОВ "БУД АКТИВ ГРУП"

143. ТОВ "ОСВ-УНІВЕРСАЛ"

144. СТОВ "Агротрейд-Халимонове"

145. СТОВ "Злагода"

146. Структурна одиниця (філія) "Укрнафта Буріння" ПАТ "Укрнафта"

147. ТОВ "ГРАНДБУДІННОВАЦІЯ"

148. Семенівське районне дочірнє агролісогосподарське спеціалізоване підприємство "Семенівка райагролісгосп"

149. Дочірнє підприємство "ТК Стиль 2013" ПрАТ "ТК СТИЛЬ"

150. ТОВ "Адам Компані"

151. ПП "УКПРОМБУД-Б"