UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

День охорони праці

Цьогоріч за рекомендацією Міжнародної організації праці Україна відзначатиме 28 квітня День охорони праці під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Свою діяльність у 2017 році МОП спрямувала на підвищення інформованості про розміри і наслідки пов’язаних з роботою нещасних випадків і хвороб. Оскільки дані про такі нещасні випадки і хвороби мають важливе значення для профілактики, існує гостра необхідність у вдосконаленні системи реєстрації і повідомлення, а також у зборі і аналізі інформації про безпеку і гігієну праці на національному рівні.

Країни з більш надійними показниками ефективності національних систем з охорони праці зможуть отримати допомогу у визначенні їхніх пріоритетів, що належать до охорони праці, а також ресурси, необхідні для вирішення зазначених питань.

Оптимізація збору достовірних даних сприятиме встановленню пріоритетів та ефективній реалізації національних профілактичних програм на робочих місцях. Крім того, гармонізація національних систем реєстрації і повідомлення дозволить отримати більш точне уявлення про прогрес, досягнутий у цій галузі.

 

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

 

План заходів з підготовки та проведення у Чернігівській області у 2017 році Дня охорони праці під девізом: "Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці"

 

Інформаційні матеріали з питань збору і використання даних про безпеку і гігієну праці

 

Набір інструментів щодо збору і використання даних про безпеку та гігієну праці

 


Публікація «Керівництво з гармонізації статистики інспекції праці»

 

Склад організаційного комітету з підготовки та проведення у 2017 році Дня охорони праці у Чернігівській області

 

 

 

 

 


  • ©
  • Розроблено ACT+