UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Лінія довіри та Скринька довіри

Управлінням Держпраці у Чернігівській області з метою забезпечення дотримання прав громадян, посилення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства та впорядкування роботи з цього напрямку створені «Лінія довіри» та «Скринька довіри».


Номер телефону «Лінії довіри»: (0462) 604-117

Адреса електронної «Скриньки довіри»: 25cn@dsp.gov.ua

 

Відповідальність за реєстрацію (виїмку) всіх звернень, що надходять до «скриньки довіри» та в телефонному режимі до «лінії довіри» покладено на головного спеціаліста з питань протидії корупції та фіксується в «Журналі реєстрації звернень громадян з питань запобігання та виявлення корупції».

 

Якщо Ви стали свідком або Вам стало відомо про вчинення корупційних правопорушень та інших неправомірних дій посадовими особами і працівниками Управління Держпраці у Чернігівській області, Ви маєте змогу скористатися скринькою довіри.

 

Для більш детального вивчення ситуації і всебічного розгляду Вашого повідомлення, пропонуємо Вам вказати інформацію про себе та свої контактні дані, щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.

 

Ви маєте право залишити анонімне повідомлення. При цьому анонімне повідомлення буде розглядатись, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

 

Також звертаємо увагу на те, що повідомлення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію посадових осіб та працівників підприємства, тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

 

 

Інформацію про корупційні правопорушення також можна повідомити за телефоном: (+38 044) 248-74-35 та на електронну адресу Державної служби України з питань праці (Головному спеціалісту з питань протидії корупції Держпраці Гарбар О.В.) Harbar@dsp.gov.ua

Гарячі лінії:

0-800-507-001 — гаряча лінія Генеральної прокуратури України щодо порушення прав фізичних осіб- підприємців та господарюючих суб’єктів;

0-800-501-482 — гаряча лінія СБУ щодо особливо-небезпечних злочинів проти держави;

0-800-507-309 — урядова телефонна гаряча лінія;

(044) 256-11-10 — приймальня МВС України;

(044) 256-00-31 — пряма телефонна лінія національного агентства з питань державної служби (якщо вам відомі випадки корупції серед державних службовців);

 

 Якщо корупційне правопорушення має регіональний масштаб, зверніться у відповідні установи своєї області. Поскаржитись на корупційні правопорушення у Чернігівській області можна за телефонами:

(0462) 67-40-86 — гаряча лінія Чернігівської обласної прокуратури
(0462) 61-90-01 — приймальня МВС України у Чернігівській області
(0462) 67-62-08 — гаряча лінія СБУ в Чернігівській області