UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Електронні консультації з громадськістю

16.02.2018

Звіт про проведення електронних консультацій

 

01.02.2018

Інформаційне повідомлення про електронні консультації щодо проекту звіту про виконання у 2017 році Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013-2017 роки

 

Програма поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013-2017 роки затверджена рішенням двадцятої сесії Чернігівської обласної ради шостого скликання від 29 березня 2015 року.

 

Програма спрямована на здійснення комплексу заходів щодо зниження рівня виробничого травматизму і професійної захворюваності працівників, створення належних, безпечних і здорових умов праці на підприємствах, в установах та організаціях області усіх форм власності та запровадження дієвої комплексної системи управління охороною праці та промисловою безпекою на обласному рівні.

 

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться Управлінням Держпраці у Чернігівській області до 15 лютого 2018 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Пятницька, 39, тел. 677-126, e-mail: 25cn@dsp.gov.ua.

 

Контактна особа: Товстоліс Світлана Володимирівна, начальник відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Чернігівській області.

 

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Електронні консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проект звіту

Додаток