UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Результати перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади»

       За  результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 (із змінами), встановлено, що до:

- Майорчика Максима Ігоревича, головного державного інспектора відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 29.07.2015).

 - Падалки Ярослава Васильовича, заступника начальника відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 29.07.2015).

 - Синенка Олександра Олександровича, головного державного інспектора сектору гірничого нагляду, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 29.07.2015).

-  Антоненко Олени Петрівни, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 29.07.2015).

- Романчука Андрія Станіславовича, головного державного інспектора відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 03.08.2015).

 -  Гужви Наталії Михайлівни,  завідувача сектору персоналу, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 03.08.2015).

 - Комоцької Людмили Михайлівни, головного державного інспектора сектору експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 03.08.2015).

 -  Зеляка Дмитрія Петровича, завідувача  сектору гірничого нагляду, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 03.08.2015).

-    Козаченка Івана Миколайовича, завідувача сектору юридичного забезпечення, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 03.08.2015).

Савонової Тетяни Олександрівни, головного спеціаліста сектору експертної роботи, ринкового нагляду  та надання адміністративних послуг, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»(довідка від 03.08.2015).

- Клименка Костянтина Станіславовича, начальника відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 07.08.2015).

 - Барзіловської Лариси Олексіївни, головного державного інспектора відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 07.08.2015).

 - Нагорного Віктора Івановича, головного державного інспектора відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 12.08.2015).

 

- Кульбака Олександра Петровича, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 17.08.2015).

- Дворецької Алли Вікторовни, заступника начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 17.08.2015).

- Майстат Наталії Михайлівни, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 19.08.2015).

- Ткачик Людмили Миколаївни, головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку та фінансового забезпечення, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади». (довідка від 27.08.2015).

- Величко Марини Сергіївни, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 28.08.2015).

- Черняк Тетяни Юріївни, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка  від 02.09.2015).

  - Анікієнка Василя Івановича, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 02.09.2015).

- Ковальчука Валерія Григоровича, завідувача сектору експертної роботи, ринкового нагляду та надання  адміністративних послуг, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 11.09.2015).

- Пузира Олега Петровича, головного державного інспектора відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 11.09.2015)

- Криволапової Лариси Миколаївни, завідувача сектору звернення громадян та доступу до публічної інформації, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 11.09.2015).

- Ленчевського Олексія Федоровича,  головного державного інспектора відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 11.09.2015).

- Ворчака Віктора Васильовича, головного державного інспектора відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 11.09.2015).

- Іваненко Тетяни Вікторівни, головного бухгалтера-завідувача сектору бухгалтерської обліку та фінансового забезпечення, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 11.09.2015).

Слиша Віктора Миколайовича, головного державного інспектора сектору експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 11.09.2015).

- Скоробагатої Алли Василівни, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 15.09.2015).

- Потапенко Людмили Василівни, завідувача сектору документального забезпечення та контролю, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 15.09.2015).

- Микитка Володимира Миколайовича, головного державного інспектора відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 16.09.2015).

-Бородавка В'ячеслава Миколайовича, начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально – культурный сфері, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 16.09.2015).

- Кіндера Валерія Миколайовича, головного державного інспектора відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 23.09.2015).

- Маньковського Ростислава Леонідовича, начальника відділу з питань експертизи  умов праці, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 02.10.2015).

- Соколенка Юрія Володимировича, завідувача сектору розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 05.10.2015).

- Москаленко Діани Миколаївни, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 15.10.2015).

- Карпинського Геннадія Васильовича, начальника відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 16.02.2016).

- Холіної Людмили Анатоліївни, головного державного інспектора відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 27.10.2015).

- Коваля Івана Івановича, головного державного інспектора відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 28.10.2015).

- Дудки Валерія Миколайовича, головного державного інспектора відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 10.11.2015).

- Хоменко Ірини Іванівни,  заступника начальника Управління, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 23.11.2015).

- Буглак Тетяни Василівни, головного спеціаліста організаційно – аналітичного забезпечення, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 27.11.2015).

- Приходько Ірини Андріївни, головного спеціаліста – юрисконсульта сектору юридичного забезпечення, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 27.11.2015).

- Карамана Вадима Леонідовича, головного спеціаліста взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв’язків та з питань Євроінтеграції, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 27.11.2015).

- Гарус Жанни Миколаївни,  головного спеціаліста з мобілізаційної роботи, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 08.12.2015).

- Сухорукова Олександра Вікторовича, начальника відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 08.12.2015).

- Хайтова Дмитра Вячеславовича,  головного державного інспектора відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 10.09.2015);

- Бобра Дмитра Петровича, головного державного інспектора відділу  нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 31.07.2015);

- Прокопенка Миколи Івановича, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів  не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 14.09.2015);

- Марченка Сергія Васильовича, головного державного інспектора відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально - культурній сфері не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 21.12.2015).

- Дуденка Олександра Анатолійовича,  головного державного інспектора відділу з питань експертизи умов праці, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 24.12.2015);

- Штанька Андрія Миколайовича, головного спеціаліста з питань протидії корупції, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 24.12.2015);

- Заяць Альони Володимировни, головного державного інспектора відділу з питань експертизи умов праці, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 15.01.2016);

- Луцишиної Вікторії Михайлівни, начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 21.04.2016);

- Корявець Руслани Степанівни, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 21.04.2016);

- Гущіної Ірини Борисівни, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 21.04.2016);

- Лисенкової Олени Олександрівни, головного спеціаліста сектору звернення громадян та доступу до публічної інформації, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 21.04.2016);

- Романенка Івана Анатолійовича, головного державного інспектора відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально – культурній сфері, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 21.04.2016);

- Гнипа Володимира Івановича, головного державного інспектора відділу  нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 05.05.2016);

- Кравченко Наталії Василівни, головного державного інспектора відділу з питань експертизи умов праці, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 25.05.2016);

- Карабан Оксани Григорівни, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 12.09.2016);

- Пушенко Наталії Миколаївни, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 07.10.2016);

- Краснопольської Галини Василівни, начальника відділу з питань гігієни праці, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 07.10.2016);

- Кондаурової Ірини Миколаївни, головного державного інспектора відділу з питань гігієни праці, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 07.10.2016);

- Рябухи Марини Віталіївни, заступника начальника відділу з питань гігієни праці, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»(довідка від 10.10.2016);

- Короткої Лілії Василівни, головного державного інспектора відділу з питань експертизи умов праці, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 10.10.2016);

- Козлова Дмитрія Васильовича, заступника начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 10.10.2016);

- Лісового Андрія Андрійовича, головного державного інспектора відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку , не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 11.10.2016);

- Рубана Євгенія Федоровича, головного державного інспектора відділу з питань експертизи умов праці, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 24.10.2016);

- Боровика Владислава Володимировича, головного державного інспектора відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 11.01.2017);

- Федорченко Вікторії Сергіївни, головного державного інспектора відділу  експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 27.01.2017);

- Остроуха Миколи Івановича, головного державного інспектора сектору розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 27.01.2017);

- Баклажка Юрія Миколайовича, головного державного інспектора відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 27.06.2017);

- Пищолки Вікторії Віталіївни, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 27.06.2017);

- Дудар Людмили Миколаївна, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 29.08.2017);

- Писаної Оксани Павлівни, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 29.08.2017);

- Селюченка Володимира Івановича, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 30.11.2017);

- Нужняка Станіслава Михайловича, заступника начальника відділу юридичного забезпечення, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 30.01.2018);

- Шкури Марини Олександрівни, головного державного інспектора відділу з  питань гігієни праці, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 21.06.2018);

- Черевка Андрія Павловича, головного спеціаліста-юрисконсульта відділу юридичного забезпечення, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (довідка від 27.07.2018).

.

.