UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Надзвичайна ситуація на арсеналі боєприпасів: чужої біди не буває

Надзвичайна ситуація на арсеналі боєприпасів: чужої біди не буває

Другу добу в Чернігівській обласній державній адміністрації триває робота обласного оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації в Ічнянському районі, спричиненої пожежею на арсеналі зберігання боєприпасів в смт Дружба Ічнянського району 9 жовтня 2018 року. Другу добу в Чернігівській обласній державній адміністрації триває робота обласного оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації в Ічнянському районі, спричиненої пожежею на арсеналі зберігання боєприпасів в смт Дружба Ічнянського району 9 жовтня 2018 року.

За останньою інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, наразі Чернігівщина готується прийняти масштабні гуманітарні вантажі з Харківської та Миколаївської облдержадміністрацій, Печерської райдержадміністрації м. Києва.

 

На черговому засіданні обласного оперативного штабу виконуюча обов’язки голови Чернігівської ОДА Юлія Свириденко акцентувала на відпрацюванні якісної логістики та правильного збереження отриманого.

 

У терміновому режимі вирішується питання забезпечення пунктів тимчасового перебування евакуйованих ковдрами, карематами, подушками та матрацами.

 

В області розгорнуто пункти збору гуманітарної допомоги для евакуйованих та постраждалих від пожежі на арсеналі зберігання боєприпасів. Теплі речі для дорослих та дітей, предмети гігієни, продукти харчування тривалого зберігання можна приносити за адресами:

- Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА (м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70, контактний телефон: (0462) 678-274);

- Чернігівський обласний молодіжний центр (м. Чернігів, вул. Магістратська, 3, контактний телефон (0462)77-72-19);

- Чернігівський навчально-реабілітаційний центр № 2 (м. Чернігів, пр. Перемоги, 183, контактні телефони 629-472, 629 480 (Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення);

- Ніжинська райдержадміністрація (м.Ніжин, вул. Батюка, 5-а; контактний телефон: (04631) 5-46-68);

- Прилуцька міська рада (м. Прилуки, вул. Незалежності, 82, контактний телефон: (04637) 3-20 59);

- Прилуцька райдержадміністрація (м. Прилуки, вул. Київська, 220, контактний телефон: (04637) 3-11-49);

- Борзнянський районний будинок культури (м. Борзна, вул. П. Куліша, 10, контактний телефон: 096-69-200-56).

 

Крім того, за повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області, у зв’язку з пожежею на арсеналі, заборонений  рух наступними автошляхами:

- Р-68 Талалаївка – Ічня – Тростянець – Сокиринці - /Н-07/: км 0+010 - км 94+171 – в напрямку м. Ічня;

- Т-25-24 Борзна – Ічня – Прилуки: км 25+100 – км 79+000 – в напрямку м. Ічня;

- Т-25-27 Бобровиця – Новий Биків – Ічня: км 74+390 – км 90+516 – в напрямку м. Ічня.

Вільний проїзд дорогами: М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ, Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки-Пирятин, Н-07 Київ – Суми – Юнаківка в обох напрямках.

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Детальніше...
Нещасний випадок внаслідок електротравми Нещасний випадок внаслідок електротравми Детальніше...
Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Детальніше...

Всi випадки...