UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Розпочато проведення спільних комплексних контрольних заходів

Розпочато проведення спільних комплексних контрольних заходів

У рамках затвердженого Плану спільних комплексних заходів, спрямованих на виявлення неоформлених трудових відносин інспектори праці Управління Держпраці у Чернігівській області разом з представниками Головного Управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області та Головного Управління Пенсійного фонду України у Чернігівській області розпочали інспекційні відвідування підприємств будівельної галузі стосовно дотримання вимог законодавства про працю. У рамках затвердженого Плану спільних комплексних заходів, спрямованих на виявлення неоформлених трудових відносин інспектори праці Управління Держпраці у Чернігівській області разом з представниками Головного Управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області та Головного Управління Пенсійного фонду України у Чернігівській області розпочали інспекційні відвідування підприємств будівельної галузі стосовно дотримання вимог законодавства про працю.

Десятого жовтня цього року посадовці провели у місті Чернігові інспекційне відвідування чотирьох об’єктів одного з товариств з обмеженою відповідальністю, яке працює у сфері будівництва. Як пізніше зазначили інспектори праці, це відвідування стало прикладом того, що належне оформлення трудових відносин дозволяє роботодавцю ставитися до візитів інспекторів без зайвих хвилювань і перестороги.

Це і забезпечило спокійне й доброзичливе відношення до інспекторів під час інспекційного відвідування. З боку керівника підприємства не було жодних спроб перешкоджання його проведенню, надавалися для огляду всі необхідні документи – табелі обліку робочого часу працівників, трудові договори, укладені у встановленому законодавством порядку на працівників, що були присутні на об’єктах тощо.

Крім того, упродовж відвідування інспектори спілкувалися із працівниками, відповідали на їхні запитання, надавали практичні рекомендації та роз’яснення.

На підприємстві порушень законодавства про працю в частині належного оформлення трудових відносин посадовцями Управління Держпраці у Чернігівській області не зафіксовано.

Управління Держпраці у Чернігівській області у черговий раз звертає увагу керівників суб’єктів господарювання: дотримання вимог трудового законодавства позбавляє вас від ризику отримати суттєві фінансові санкції за використання незадекларованої праці!

Новини
Трагiчнi випадки
Під час валки дерев смертельно травмовано лісоруба в Новгород-Сіверському районі. Під час валки дерев смертельно травмовано лісоруба в Новгород-Сіверському районі. Детальніше...
Смертельний нещасний випадок на будівництві ТОВ Смертельний нещасний випадок на будівництві ТОВ "ОСНОВА-БУД-7" Детальніше...
На прилеглій території корпорації  На прилеглій території корпорації "Укртрансбуд" 14 січня поточного року стався смертельний нещасний випадок Детальніше...
Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Детальніше...

Всi випадки...