UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Вітаємо працівників соціальної сфери з професійним святом!

Вітаємо працівників соціальної сфери з професійним святом!

Шановні колеги!
Від усього серця вітаю з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери! Шановні колеги! Від усього серця вітаю з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери!

На сучасному етапі розвитку нашої держави, з усіма соціальними, політичними і економічними викликами сьогодення, стати на захист трудового законодавства, соціальних прав і гарантій громадян, зайнятості та працевлаштування населення, надання соціальних послуг кожному, хто цього потребує – означає вибрати для себе в житті надважку місію.

 

Завдяки вашим знанням, професіоналізму, багатому досвіду роботи ви щоденно, у будні та свята відкликаєтеся на нагальні проблеми громадян, підтримуєте їх у подоланні життєвих труднощів, допомагаєте повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

 

Щиро вірю, що ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі слугуватимуть людям, а це свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

 

Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу!

 

Шановні колеги! Із вдячністю за ваші добрі шляхетні справи бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, достатку, родинного затишку і тепла у ваших оселях, нових успіхів у роботі, мудрості і витримки у всіх життєвих випробуваннях, невичерпної життєвої енергії!

 

                                                                                           Начальник Управління Держпраці

                                                                                           у Чернігівській області

                                                                                          Сергій Дорошенко