UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Вітаємо працівників соціальної сфери з професійним святом!

Вітаємо працівників соціальної сфери з професійним святом!

Шановні колеги!
Від усього серця вітаю з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери! Шановні колеги! Від усього серця вітаю з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери!

На сучасному етапі розвитку нашої держави, з усіма соціальними, політичними і економічними викликами сьогодення, стати на захист трудового законодавства, соціальних прав і гарантій громадян, зайнятості та працевлаштування населення, надання соціальних послуг кожному, хто цього потребує – означає вибрати для себе в житті надважку місію.

 

Завдяки вашим знанням, професіоналізму, багатому досвіду роботи ви щоденно, у будні та свята відкликаєтеся на нагальні проблеми громадян, підтримуєте їх у подоланні життєвих труднощів, допомагаєте повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

 

Щиро вірю, що ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі слугуватимуть людям, а це свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

 

Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу!

 

Шановні колеги! Із вдячністю за ваші добрі шляхетні справи бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, достатку, родинного затишку і тепла у ваших оселях, нових успіхів у роботі, мудрості і витримки у всіх життєвих випробуваннях, невичерпної життєвої енергії!

 

                                                                                           Начальник Управління Держпраці

                                                                                           у Чернігівській області

                                                                                          Сергій Дорошенко

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Детальніше...
Нещасний випадок внаслідок електротравми Нещасний випадок внаслідок електротравми Детальніше...
Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Детальніше...
Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ "Білі Роси" Коропського району Детальніше...

Всi випадки...