UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Розпочато щорічний Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Розпочато щорічний Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2019 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з листопада 2018 до квітня 2019 року VIIІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2019 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з листопада 2018 до квітня 2019 року VIIІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

У конкурсі можуть брати участь учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів віком від 6 до 18 років.

 

Відбіркові регіональні тури триватимуть до лютого 2019 року. Фінальний тур і оголошення переможців проводитимуться у березні-квітні 2019 року.

 

Конкурсні роботи для підбиття підсумків відбіркового регіонального туру конкурсу мають бути надіслані учасниками до Управління Держпраці у Чернігівській області не пізніше 15 лютого 2019 року.

 

Із більш детальною інформацією про умови проведення конкурсу, вимоги до оформлення малюнків та критерії оцінювання робіт можна ознайомитися у Положенні про VIIІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей», розміщеному на офіційних веб-сайтах ДП «Редакція журналу «Охорона праці» та Управління Держпраці у Чернігівській області або зателефонувавши до прес-служби Управління за номером: 095 334 24 30.

 

Тож запрошуємо учнівську молодь Чернігівщини віком від 6 до 18 років долучитися до участі у конкурсі, проявити власний талант, позмагатися за цінні призи, а у разі перемоги у регіональному етапі – мати змогу гідно представити Чернігівську область у фіналі конкурсу у місті Києві!

Новини
Трагiчнi випадки
Під час валки дерев смертельно травмовано лісоруба в Новгород-Сіверському районі. Під час валки дерев смертельно травмовано лісоруба в Новгород-Сіверському районі. Детальніше...
Смертельний нещасний випадок на будівництві ТОВ Смертельний нещасний випадок на будівництві ТОВ "ОСНОВА-БУД-7" Детальніше...
На прилеглій території корпорації  На прилеглій території корпорації "Укртрансбуд" 14 січня поточного року стався смертельний нещасний випадок Детальніше...
Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Детальніше...

Всi випадки...