UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Опалювальний сезон в закладах освіти – на контролі Управління

Опалювальний сезон в закладах освіти – на контролі Управління

З метою попередження виробничого травматизму та дотримання вимог безпеки під час експлуатації котелень у закладах освіти фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області спільно із представниками органів місцевої виконавчої влади, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації провели низку превентивних заходів у навчальних та дошкільних закладах. З метою попередження виробничого травматизму та дотримання вимог безпеки під час експлуатації котелень у закладах освіти фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області спільно із представниками органів місцевої виконавчої влади, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації провели низку превентивних заходів у навчальних та дошкільних закладах.

Упродовж серпня – жовтня поточного року посадовці провели більше 40 семінарів-нарад відповідного тематичного спрямування у відділах (управліннях) освіти місцевих органів самоврядування та в навчальних і дошкільних закладах, а саме: відділах освіти Чернігівської і Ічнянської районних рад, Городянської і Чернігівської міських рад, Коропської і Новгород-Сіверської райдержадміністрацій, відділах освіти, сім’ї, молоді та спорту Корюківської та Менської райдержадміністрацій, управлінні освіти Чернігівської міської ради, відділі культури, сім’ї, молоді та спорту Городянської міської ради, закладах освіти Коропського, Прилуцького, Ніжинського, Сновського, Ічнянського, Бобровицького, Козелецького та Чернігівського районів, у Чернігівському позашкільному навчальному закладі «Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з лижного спорту».

 

Під час зустрічей з освітянами фахівці Управління роз’яснювали вимоги безпеки у навчальних закладах, безпечного функціонування устаткування підвищеної небезпеки в осінньо-зимовий період, розповідали про основні причини нещасних випадків. У контексті роботи закладів освіти їх керівникам надавалися рекомендації стосовно безпечної експлуатації котелень, підготовки матеріально-технічної бази до нового опалювального сезону, основних вимог електробезпеки, безпечної експлуатації і технічного обслуговування систем газопостачання та димових і вентиляційних каналів газових котелень. Зверталася увага на проведення технічного обслуговування котлів, наявність паспортів і експлуатаційної документації, проведення професійного добору та навчання кочегарів і операторів котелень та ряд інших актуальних питань.

 

Одночасно в поточному році державні інспектори Управління Держпраці у Чернігівській області провели перевірки 29 навчальних і дошкільних закладів, під час яких було виявлено близько 800 порушень вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.

 

Позитивним фактором у поточному році також стало завершення процесу виведення з експлуатації підвальних котелень у трьох навчальних закладах області. Відповідно до наявної на сьогодні інформації, в області відсутні котельні, що розташовані у підвальних приміщеннях закладів освіти.

 

Питання безпечного функціонування навчальних і дошкільних закладів в осінньо-зимовий період 2018-2019 років перебуває на постійному контролі Управління.

Новини
Трагiчнi випадки
Під час валки дерев смертельно травмовано лісоруба в Новгород-Сіверському районі. Під час валки дерев смертельно травмовано лісоруба в Новгород-Сіверському районі. Детальніше...
Смертельний нещасний випадок на будівництві ТОВ Смертельний нещасний випадок на будівництві ТОВ "ОСНОВА-БУД-7" Детальніше...
На прилеглій території корпорації  На прилеглій території корпорації "Укртрансбуд" 14 січня поточного року стався смертельний нещасний випадок Детальніше...
Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Детальніше...

Всi випадки...