UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Роботу по детинізації трудових відносин обговорили на міжвідомчій нараді

Роботу по детинізації трудових відносин обговорили на міжвідомчій нараді

За ініціативою Управління Держпраці у Чернігівській області 07 листопада за участю представників Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області та Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області відбулася міжвідомча нарада щодо активізації роботи по легалізації зайнятості та заробітної плати під головуванням начальника Управління Держпраці у Чернігівській області Сергія Дорошенка. За ініціативою Управління Держпраці у Чернігівській області 07 листопада за участю представників Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області та Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області відбулася міжвідомча нарада щодо активізації роботи по легалізації зайнятості та заробітної плати під головуванням начальника Управління Держпраці у Чернігівській області Сергія Дорошенка.

Під час наради йшлося про підвищення ефективності роботи відомств по детинізації трудових відносин та заробітної плати у Чернігівській області у рамках виконання розпорядження Уряду від 05.09.2018 № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».

 

Так, начальник Управління Держпраці у Чернігівській області Сергій Дорошенко зазначив, що, відповідно до затвердженого Плану спільних комплексних заходів, спрямованих на виявлення неоформлених трудових відносин, з 05 жовтня до 07 листопада поточного року всього в області здійснено 88 контрольних заходів, 57 з яких – стосовно легалізації трудових відносин (з них 39 – спільних). За результатами спільних контрольних заходів у 6 суб’єктів господарювання посадовці виявили 19 працівників без належного оформлення.

Крім того, у жовтні інспектори Управління Держпраці у Чернігівській області провели 73 відвідування роботодавців відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.1017 № 295, завдяки яким було легалізовано працю 636 працівників.

 

Також учасники міжвідомчої наради обговорили актуальні напрямки поліпшення співпраці щодо обміну інформацією та поданням відповідної звітності, склали План спільник контрольних заходів на листопад поточного року.

 

Представники Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області та Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, у свою чергу, підкреслили, що з метою боротьби з нелегальною зайнятістю і тіньовими зарплатами і надалі вживатимуться всі можливі заходи, передбачені чинним законодавством.

 

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Детальніше...
Нещасний випадок внаслідок електротравми Нещасний випадок внаслідок електротравми Детальніше...
Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Детальніше...
Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у ФГ "Білі Роси" Коропського району Детальніше...

Всi випадки...