UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Управління Держпраці у Чернігівській області нагадує!

Управління Держпраці у Чернігівській області нагадує!

«Ukraine NOW UA» – новий бренд України, який був розроблений рекламним агентством «Banda Agency» і схвалений рішенням Кабінету Міністрів України у травні 2018 року. «Ukraine NOW UA» – новий бренд України, який був розроблений рекламним агентством «Banda Agency» і схвалений рішенням Кабінету Міністрів України у травні 2018 року.

Також Урядом були схвалені відповідні рекомендації стосовно використання національного бренду «Ukraine NOW UA», відповідно до яких він створений, «щоб показати сучасних українців і запросити до України подібних активних і рішучих людей з усього світу». За концептуальним поглядом розробників, бренд «Ukraine NOW UA» має постійно розповсюджувати «now-філософію» серед українців і мотивувати іноземців познайомитися з Україною та її можливостями вже зараз.

Основним логотипом бренда є типографічне поєднання назви країни з основним комунікаційним повідомленням «NOW» та відповідною піктограмою. Основною піктограмою є національний домен верхнього рівня для України – «UA». Логотип постійно трансформується. Елементи можуть вільно змінювати своє положення та форму, адаптуватися під формат носія. Піктограма в логотипі доповнює контекст макета.

Детальні рекомендації стосовно використання логотипу бренду «Ukraine NOW UA» - за посиланням:

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/kabmin-zatverdiv-rekomendacijnij-brend-buk-ukraine-now

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Детальніше...
Нещасний випадок внаслідок електротравми Нещасний випадок внаслідок електротравми Детальніше...
Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Детальніше...

Всi випадки...