UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Продовжується інформаційна кампанія для робітників і роботодавців Чернігівщини

Продовжується інформаційна кампанія для робітників і роботодавців Чернігівщини

У рамках проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права на Чернігівщині проводиться інформаційно-роз’яснювальна кампанія для суб’єктів господарювання і робітників підприємств, установ і організацій з метою привернення уваги суспільства до питання детінізації трудових відносин. У рамках проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права на Чернігівщині проводиться інформаційно-роз’яснювальна кампанія для суб’єктів господарювання і робітників підприємств, установ і організацій з метою привернення уваги суспільства до питання детінізації трудових відносин.

Цього разу інспектори праці Управління відвідали кілька торгових центрів міста Чернігова, де спілкувалися з працівниками торгових модулів, доводили їм переваги офіційного оформлення трудових відносин для працюючої людини, роз’яснювали негативні наслідки незадекларованої праці як для працівників, так і для роботодавців, розповідали громадянам про відповідні соціальні гарантії належно оформленого працівника, про визначену законодавством відповідальність роботодавців та розміри штрафних санкцій за використання незадекларованої праці, роз’яснювали новації у здійсненні інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання тощо.

 

У разі виникнення у громадян певних запитань, пов’язаних з особистими ситуаціями щодо соціальних гарантій і трудових відносин, посадовці надавали кваліфіковані роз’яснення і практичні поради. Крім того, кожен охочий отримував інформаційно-методичні матеріали – брошури, буклети й пам’ятки, розроблені інспекторами Управління.

 

Подібні інформаційно-роз’яснювальні заходи, зустрічі з колективами підприємств, установ і організацій усіх форм власності триватимуть упродовж грудня.

 

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Смертельно травмовано трьох працівників внаслідок ДТП Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Смертельний нещасний випадок внаслідок падіння дерева Детальніше...
Нещасний випадок внаслідок електротравми Нещасний випадок внаслідок електротравми Детальніше...
Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Груповий нещасний випадок внаслідок ДТП Детальніше...

Всi випадки...