UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Проблеми та перспективи у сфері охорони праці обговорили на засіданні «круглого столу»

Проблеми та перспективи у сфері охорони праці обговорили на засіданні «круглого столу»

У рамках реалізації плану заходів з підготовки та проведення у Чернігівській області у 2019 році Дня охорони праці у місті Чернігові за участю першого заступника начальника Управління Держпраці у Чернігівській області Олександра Тищенка проведено засідання «круглого столу» з соціальними партнерами за темою: «Безпечне та здорове майбутнє праці». У рамках реалізації плану заходів з підготовки та проведення у Чернігівській області у 2019 році Дня охорони праці у місті Чернігові за участю першого заступника начальника Управління Держпраці у Чернігівській області Олександра Тищенка проведено засідання «круглого столу» з соціальними партнерами за темою: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

На заході були присутні представники управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, Чернігівського обласного об’єднання роботодавців, органів державної виконавчої влади, підприємств міста Чернігова і області, представники громадськості.

Відкриваючи засідання «круглого столу», Олександр Тищенко наголосив на необхідності вжиття заходів для запобігання й попередження виробничого травматизму, а також доповів про стан охорони праці на підприємствах, в установах і організаціях Чернігівської області та організацію виконання Плану заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2019 році під девізом: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Під час доповіді було наведено статистику нещасних випадків на підприємствах Чернігівщини та аналіз взаємозв’язку ефективності системи управління охороною праці на підприємстві з умовами виробництва і якістю організації виробничих процесів. Було звернуто увагу учасників на те, що близько 70 % нещасних випадків відбулися саме з організаційних причин, на усунення або недопущення яких не потрібно залучення коштів, а тільки потрібно дотримуватися вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

Всі учасники заходу мали змогу виступити і обговорити питання порядку денного. У ході дискусії за результатами доповідей було порушено ряд нагальних на сьогодні проблем, зокрема: недостатнього рівня загальної обізнаності і культури охорони праці населення; недостатньої кількості кваліфікованих кадрів; незадовільного стану здоров’я працюючих; затягування термінів розслідування нещасних випадків через відсутність висновків від правоохоронних органів тощо.

Учасники неодноразово підкреслювали необхідність збільшення і оптимізації інформаційної роботи, пошуку актуальних форм і методів просвітницької діяльності у сфері безпеки праці, зокрема, на базі середніх та професійно-технічних навчальних закладів.

 

Підсумовуючи захід, Олександр Тищенко наголосив на пріоритеті забезпечення безпечних та здорових умов праці робітників та зауважив, що всі пропозиції і побажання, озвучені учасниками під час обговорення, будуть враховані та використані у подальшому прийнятті відповідних спільних рішень.

 

Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок стався в СТОВ Нещасний випадок стався в СТОВ "Інтер" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ "Млибор" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Детальніше...
Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Детальніше...

Всi випадки...