UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Виробнича безпека – невід’ємна складова сільськогосподарських робіт

Виробнича безпека – невід’ємна складова сільськогосподарських робіт

Упродовж березня-квітня цього року Управління Держпраці у Чернігівській області проводило системну роботу, спрямовану на попередження виникнення нещасних випадків в агропромисловому виробництві під час проведення весняно-польових робіт. Упродовж березня-квітня цього року Управління Держпраці у Чернігівській області проводило системну роботу, спрямовану на попередження виникнення нещасних випадків в агропромисловому виробництві під час проведення весняно-польових робіт.

Інформаційно-роз’яснювальні заходи організовувалися за різними напрямками наглядової діяльності та за участю соціальних партнерів, керівників підприємств, спеціалістів, голів первинних організацій профспілок, уповноважених осіб трудових колективів з питань охорони праці.

 

Під час тематичних превентивних заходів з колективами суб’єктів господарювання агропромислового комплексу фахівці Управління доводили вимоги Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві та інших галузевих НПАОП, зокрема, вимоги безпеки до виробничого обладнання та організації робочих місць, під час експлуатації сільськогосподарської техніки, під час використання пестицидів та мінеральних добрив, під час обробітку ґрунту, сівби, садіння та догляду за культурами тощо.

 

Державні інспектори проводили аналіз стану виробничого травматизму, обговорювали з аграріями причини й наслідки порушень, надавали рекомендації стосовно профілактики нещасних випадків на виробництві. Особлива увага приділялася питанням проведення навчання та перевірки знань з охорони праці працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки. проведення передрейсових медичних оглядів механізаторів та водіїв, забезпечення працівників спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту, дотримання вимог безпеки під час використання мінеральних добрив, пестицидів, гербіцидів та інших агрохімікатів, безпечного проведення ремонту сільгосптехніки і автотранспорту та низці інших питань.

 

Також посадовцями розглядалися порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці, виявлені у поточному році під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) у суб’єктів господарювання сільськогосподарського виробництва при підготовці та проведенні весняно-польових робіт.

 

За підсумками проведених превентивних заходів приймалися відповідні рішення, керівникам підприємств надавалися практичні рекомендації.

 

Робота Управління Держпраці у Чернігівській області, спрямована на дотримання вимог безпеки під час проведення сезонних сільськогосподарських робіт, триває.

Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок стався в СТОВ Нещасний випадок стався в СТОВ "Інтер" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ "Млибор" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Детальніше...
Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Детальніше...

Всi випадки...