UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

У Чернігові працівникам Головного теруправління юстиції роз’яснили вимоги безпеки та гігієни праці

У Чернігові працівникам Головного теруправління юстиції роз’яснили вимоги безпеки та гігієни праці

«Безпечне та здорове майбутнє праці» – основний меседж інформаційного заходу, який проведено з працівниками Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області. Захід відбувся у рамках виконання Плану заходів до цьогорічного Дня охорони праці в Україні. «Безпечне та здорове майбутнє праці» – основний меседж інформаційного заходу, який проведено з працівниками Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області. Захід відбувся у рамках виконання Плану заходів до цьогорічного Дня охорони праці в Україні.

Під час зустрічі посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області ознайомили присутніх із сучасними тенденціями та перспективами розвитку виробничого середовища, віртуалізації праці, роботи у дистанційному режимі та із застосуванням переносних інтелектуальних пристроїв, зміни клімату, забруднення повітря та іншими.

 

Учасники заходу розглянули позитивні аспекти впливу нового середовища праці на працівника: зменшення психосоціальних ризиків та розладів скелетно-м’язової системи, вилучення людей із небезпечних середовищ, застосування удосконалених автоматизованих запобіжних заходів. Також обговорили можливі шляхи захисту від негативних змін, що очікують працівників у майбутньому.

У контексті порушених питань учасникам заходу були доведені перспективи розвитку законодавства та систем управління охороною праці як у світі, так і безпосередньо в Україні. Зокрема, розглянуто Концепцію реформування системи управління охороною праці в Україні та відповідний План заходів щодо її реалізації, затверджені розпорядженням КМУ від 12.12.2018 № 989-р, процес процедур, які передують ратифікації Україною Конвенції № 187 про основи, що сприяють безпеці та гігієні праці, підписаної 15.06.2006 та низку інших нормативних актів.

Окремим питанням були обговорені інструменти визначення виробничих небезпек та оцінки ризиків, шляхи їх усунення чи зменшення, перспективи розвитку національної культури профілактики у сфері безпеки та гігієни праці.

 

Також напередодні Всесвітнього дня захисту дітей та літніх канікул було обговорено особливості залучення до праці неповнолітніх. Зокрема, привернуто увагу до обов’язкового офіційного оформлення їх на роботу, недопустимості залучення до нічних, надурочних робіт та робіт у вихідні дні, до праці на важких роботах і на роботах із шкідливими або небезпечними умовами праці, до підземних робіт, а також до підіймання і переміщення речей, маса яких перевищує встановлені для них граничні норми тощо.

Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок стався в СТОВ Нещасний випадок стався в СТОВ "Інтер" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ "Млибор" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Детальніше...
Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Детальніше...

Всi випадки...