UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Колективу ТОВ «Астра» надано консультативну допомогу

Колективу ТОВ «Астра» надано консультативну допомогу

Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду з керівниками і працівниками ТОВ «Астра» стосовно організації роботи з питань охорони, гігієни та умов праці. Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду з керівниками і працівниками ТОВ «Астра» стосовно організації роботи з питань охорони, гігієни та умов праці.

Під час заходу працівникам підприємства були доведені вимоги безпечної експлуатації автомобільних газозаправних пунктів відповідно до НПАОП 0.00-1.76-15 «Правила безпеки систем газопостачання», вимоги безпечної експлуатації автомобільних заправних станцій, вимоги безпеки та захисту здоров’я під час використання виробничого обладнання працівниками. Учасники опрацювали також НПАОП 0.00-7.11-12 «Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівниками».

 

Фахівці Управління надали роз’яснення щодо створення на робочих місцях безпечних умов праці, мінімізації ризиків виникнення нещасних випадків, звернули увагу керівництва підприємства на необхідність дотримання вимог безпечної експлуатації автомобільних заправних станцій, вимог безпеки та захисту здоров’я під час використання виробничого обладнання працівниками.

 

Крім того, у рамках порядку денного учасники семінару-наради розглянули питання умов праці та порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, надання пільг та компенсацій за роботу зі шкідливими та важкими умовами праці. Обговорили вимоги чинного законодавства стосовно організації та проведення попереднього та періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, визначення категорії працівників, які підлягають періодичному медичному огляду, складання Акту визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду тощо.

 

Наприкінці зустрічі посадовці нагадали присутнім про відповідальність роботодавця за порушення законодавства про працю, нові розміри штрафних санкцій, що діють з 01 січня 2019 року, про переваги легального працевлаштування і порядок отримання мінімальної заробітної плати.

Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок стався в СТОВ Нещасний випадок стався в СТОВ "Інтер" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ "Млибор" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Детальніше...
Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Детальніше...

Всi випадки...