UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

У Чернігові у рамках Українського Дня родини молодим батькам роз’яснювали трудове законодавство

У Чернігові у рамках Українського Дня родини молодим батькам роз’яснювали трудове законодавство

Український День родини відносно молоде свято і відзначається з 2012 року щороку 8 липня. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» був підписаний 30 грудня 2011 року. Український День родини відносно молоде свято і відзначається з 2012 року щороку 8 липня. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» був підписаний 30 грудня 2011 року.

Долучаючись до відзначення цього свята, фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели на вулицях і у місцях масового відпочинку Чернігова інформаційно-роз’яснювальну акцію з метою привернення уваги містян до проблеми легалізації зайнятості та заробітної плати населення, популяризації негативного ставлення до неоформлених трудових відносин і зарплат «у конверті», зокрема, у контексті матеріального забезпечення і добробуту молодих родин.

Представники Управління розповідали громадянам про соціальні гарантії працюючої людини, про визначену законодавством відповідальність роботодавців у разі виявлення незадекларованої праці, роз’яснювали новації у здійсненні інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.

 

Окрему увагу інспектори приділяли молодим батькам із маленькими дітьми, роз’яснюючи їм переваги офіційного працевлаштування для упевненого фінансового майбутнього і соціального забезпечення їхніх родин. У разі виникнення питань чи необхідності роз’яснень закликали звертатися до фахівців Управління Держпраці у Чернігівській області.

До посадовців підходили з уточнюючими запитаннями, цікавилися можливістю особистого прийому в Управлінні Держпраці у Чернігівській області. Було й кілька запитань від громадян щодо конкретних особистих ситуацій, пов’язаних із соціальними гарантіями і трудовими відносинами. Усім надавалися ґрунтовні кваліфіковані роз’яснення і практичні поради, вручалися інформаційно-методичні матеріали – брошури, буклети й пам’ятки, розроблені інспекторами Управління.

 

Управління Держпраці у Чернігівській області у черговий раз нагадує: лише офіційно працевлаштований громадянин має право на гідні і безпечні умови праці, регулярну виплату заробітної плати не нижче мінімальної, усі соціальні гарантії, передбачені чинним законодавством України.

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП "Ічнянське" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок у ВП Корюківський РЕМ АТ Смертельний нещасний випадок у ВП Корюківський РЕМ АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" Детальніше...
Нещасний випадок стався у Філії Ірванцівський торфозавод ДП «Чернігівторф» Нещасний випадок стався у Філії Ірванцівський торфозавод ДП «Чернігівторф» Детальніше...

Всi випадки...