UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

На Чернігівщині триває інформаційна кампанія у дитячих оздоровчих закладах

На Чернігівщині триває інформаційна кампанія у дитячих оздоровчих закладах

У липні поточного року посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують проведення циклу інформаційно-роз’яснювальних заходів у дитячих оздоровчих закладах у рамках запобігання використання праці неповнолітніх під час шкільних канікул. У липні поточного року посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують проведення циклу інформаційно-роз’яснювальних заходів у дитячих оздоровчих закладах у рамках запобігання використання праці неповнолітніх під час шкільних канікул.

Зокрема, інспектори праці відвідали школярів 5 – 9 класів, які перебувають у дитячому позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Десна» міста Новгород-Сіверський, а також поспілкувалися за школярами міста Семенівка під час заходу, організованого Центром дитячої та юнацької творчості спільно з Семенівським бюро правової допомоги.

Під час зустрічей діти в ігровій формі знайомилися з вимогами трудового законодавства України стосовно праці неповнолітніх. Граючи в ігри, відгадуючи загадки, малюючи, загадуючи бажання на «дереві професій», вони отримували базові знання своїх прав, гарантій та обмежень, відкривали для себе актуальні на сучасному ринку праці професії.

Фахівці Управління звертали увагу школярів на вік, з якого допускається прийняття на роботу неповнолітніх, на особливості працевлаштування неповнолітніх осіб та припинення трудових відносин, їхні права у трудових правовідносинах, роз’яснювали вимоги до тривалості робочого часу і часу відпочинку тощо. Обговорювали питання заборони залучення неповнолітніх до надурочних, нічних робіт, а також до робіт із шкідливими або небезпечними умовами праці, низку інших актуальних питань.

 

Упродовж зустрічей дітлахи мали можливість ставити посадовцям свої запитання, отримували брошури за темою «Твої права – твій надійний захист».

За словами інспекторів праці, на сьогодні одним з основних завдань органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, навчальних закладів та суспільства в цілому має стати об’єднання зусиль з метою недопущення фактів порушень прав неповнолітніх працівників та їхнього негайного усунення у випадку вчинення, проведення активної роз’яснювальної роботи з питань трудових правовідносин як серед осіб, які не досягли 18 років, так і з роботодавцями.

 

Інформаційно-роз’яснювальні заходи у дитячих оздоровчих закладах триватимуть на Чернігівщині і надалі до закінчення літніх канікул.

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП "Ічнянське" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок у ВП Корюківський РЕМ АТ Смертельний нещасний випадок у ВП Корюківський РЕМ АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" Детальніше...
Нещасний випадок стався у Філії Ірванцівський торфозавод ДП «Чернігівторф» Нещасний випадок стався у Філії Ірванцівський торфозавод ДП «Чернігівторф» Детальніше...

Всi випадки...