UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Фахівці Управління обговорили з працівниками ТОВ «ЕМК «Сівер» питання електробезпеки

Фахівці Управління обговорили з працівниками ТОВ «ЕМК «Сівер» питання електробезпеки

З метою профілактики виробничого травматизму під час експлуатації електроустановок на підприємствах посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області провели на базі ТОВ «ЕМК «Сівер» практичне заняття для працівників, що залучаються до виконання робіт в електроустановках. З метою профілактики виробничого травматизму під час експлуатації електроустановок на підприємствах посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області провели на базі ТОВ «ЕМК «Сівер» практичне заняття для працівників, що залучаються до виконання робіт в електроустановках.

У рамках програми заходу учасники відпрацьовували теоретичні знання й практичні навички дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, вимог виробничої дисципліни під час експлуатації електроустановок.

 

Під час теоретичної частини заняття присутнім були доведені основні вимоги безпеки під час обслуговування електроустановок відповідно до вимог Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98), опрацьовані вимоги до електрозахисних засобів, відповідальність працівників за організацію користування та утримання засобів захисту відповідно до вимог Правила експлуатації електрозахисних засобів (НПАОП 40.1-1.07-01). Обговорені організаційні і технічні заходи, що убезпечують працівників під час роботи та створюють безпечні умови виконання робіт.

Крім того, фахівці Управління поінформували учасників про стан виробничого травматизму за 6 місяців 2019 року на підприємствах енергетичної галузі Чернігівської області, приділивши окрему увагу нещасному випадку, який стався 08.07.2019 року з електрослюсарем з ремонту устаткування розподільчих пристроїв ВП Корюківський РЕМ АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» під час виконання ремонтних робіт на ПЛ-0,4 кВ, та який був смертельно травмований електричним струмом внаслідок не виконання технічних заходів з убезпечення проведення робіт на робочому місці.

У практичній частині безпосередньо на прикладі діючої електроустановки учасники заняття відпрацювали порядок допуску оперативних працівників до виконання робіт, підготовку робочого місця, здійснення нагляду під час виконання робіт за нарядом, перевірили теоретичні знання й практичні навички дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, вимог виробничої дисципліни.

 

Наприкінці представники Управління поставили працівникам ТОВ «ЕМК «Сівер» ряд контрольних запитань, провели аналіз помилок, допущених під час виконання практичного заняття.

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельний нещасний випадок стався внаслідок ДТП. Смертельний нещасний випадок стався внаслідок ДТП. Детальніше...
Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП "Ічнянське" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок у ВП Корюківський РЕМ АТ Смертельний нещасний випадок у ВП Корюківський РЕМ АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" Детальніше...

Всi випадки...