UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Проведено семінар-нараду для колективу КП «ЖЕК-13» міста Чернігова

Проведено семінар-нараду для колективу КП «ЖЕК-13» міста Чернігова

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують роботу з надання консультативної допомоги колективам підприємств, установ і організацій Чернігівщини стосовно дотримання вимог діючого законодавства про охорону праці і промислову безпеку, законодавства про працю, організації роботи служб охорони праці тощо. Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують роботу з надання консультативної допомоги колективам підприємств, установ і організацій Чернігівщини стосовно дотримання вимог діючого законодавства про охорону праці і промислову безпеку, законодавства про працю, організації роботи служб охорони праці тощо.

Цього разу посадовці провели семінар-нараду щодо організації роботи з питань гігієни праці, умов праці та охорони праці для керівництва і інженерно-технічного складу комунального підприємства «ЖЕК-13» міста Чернігова.

Під час заходу посадові особи Управління довели останні зміни у діючому законодавстві, що стосуються проведення атестації робочих місць за умовами праці, надали роз’яснення щодо порядку й термінів її проведення, повноважень атестаційної комісії та формування її складу. Провели аналіз проблемних питань у призначенні працівникам пільг і компенсацій за роботу зі шкідливими та важкими умовами праці, обговорили питання реалізації права працівника на пільгову пенсію та порядок її призначення. Окремо порушили питання порядку отримання мінімальної заробітної плати.

Розглянули також і питання організації та проведення попереднього та періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих у шкідливих і небезпечних умовах праці, оформлення відповідної документації, визначення категорії працівників, які підлягають медичним оглядам, складання поіменних списків працівників та Акту визначення категорій працівників, які підлягають медичним оглядам. У режимі дискусії розглядали приклади конкретних проблемних ситуацій, що виникають при визначенні категорій працівників, які підлягають медичним оглядам.

Одночасно колективу підприємства були надані роз’яснення деяких актуальних питань охорони праці та промислової безпеки. Зокрема, фахівці Управління поінформували присутніх про стан виробничого травматизму на підприємствах Чернігівської області з початку 2019 року, довели вимоги чинного законодавства щодо створення на робочих місцях безпечних умов праці та мінімізації ризиків виникнення нещасних випадків. Опрацювали основні вимоги Правил охорони праці на автомобільному транспорті (НПАОП 0.00-1.62-12), вимоги безпеки під час експлуатації транспортних засобів, а також проаналізували типові порушення з метою недопущення їх у подальшій роботі.

 

Наприкінці зустрічі посадовці нагадали присутнім про відповідальність роботодавця за порушення законодавства про працю, про розміри штрафних санкцій та переваги легального працевлаштування.

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП "Ічнянське" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок у ВП Корюківський РЕМ АТ Смертельний нещасний випадок у ВП Корюківський РЕМ АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" Детальніше...
Нещасний випадок стався у Філії Ірванцівський торфозавод ДП «Чернігівторф» Нещасний випадок стався у Філії Ірванцівський торфозавод ДП «Чернігівторф» Детальніше...

Всi випадки...