UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Питання охорони праці у сільському господарстві обговорили з працівниками ТОВ «Ресурс Агро»

Питання охорони праці у сільському господарстві обговорили з працівниками ТОВ «Ресурс Агро»

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду з питань охорони праці та промислової безпеки у сільськогосподарській галузі з колективом ТОВ «Ресурс Агро» Прилуцького району. Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду з питань охорони праці та промислової безпеки у сільськогосподарській галузі з колективом ТОВ «Ресурс Агро» Прилуцького району.

Учасникам були доведені основні заходи безпеки при роботах по зберіганню зернових згідно з НПАОП 15.0-1.01-17 «Правила охорони праці для працівників, зайнятих на роботах зі зберігання та переробки зерна», вимоги безпеки під час проведення ремонтних робіт, а також під час проведення робіт на полях, на зернотоках.

 

Особлива увага при цьому зверталася на порядок забезпечення працівників спецодягом та засобами індивідуального захисту, правильності та своєчасності проведення навчання як посадовим особам, так і працюючим на роботах з підвищеною небезпекою, проведення відповідних інструктажів, забезпечення інструкціями з охорони праці на робочих місцях.

Посадовці наголосили на необхідності запровадження таких профілактичних заходів, як контроль упродовж робочої зміни дотримання працівниками вимог охорони праці та трудової дисципліни, ознайомлення під розписку всіх водіїв та механізаторів із безпечними маршрутами руху транспортних засобів по території підприємств (особливо це стосується водіїв, що залучаються до робіт на власному транспорті).

 

У підсумку семінару-наради присутні ухвалили низку рішень, зокрема, щодо посилення безпеки під час підготовки та експлуатації технологічного обладнання, підвищення контролю з боку відповідальних осіб структурних підрозділів до безпечного виконання робіт працівниками тощо.

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельний нещасний випадок стався внаслідок ДТП. Смертельний нещасний випадок стався внаслідок ДТП. Детальніше...
Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП "Ічнянське" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок у ВП Корюківський РЕМ АТ Смертельний нещасний випадок у ВП Корюківський РЕМ АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" Детальніше...

Всi випадки...