UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Працівникам Чернігівської індустріальної молочної компанії надано консультативну допомогу

Працівникам Чернігівської індустріальної молочної компанії надано консультативну допомогу

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели інструкторсько-методичне заняття з посадовими особами і працівниками ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія» стосовно правил безпеки під час експлуатації водогрійних котлів, які працюють на твердому паливі. Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели інструкторсько-методичне заняття з посадовими особами і працівниками ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія» стосовно правил безпеки під час експлуатації водогрійних котлів, які працюють на твердому паливі.

Під час заходу працівникам були доведені вимоги НПАОП 0.00-1.81-18 «Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском» та безпосередньо на прикладі котла однієї з котелень підприємства відпрацьовано порядок дій кочегарів при прийнятті зміни, зокрема, перевірку працездатності манометрів, запобіжних клапанів, іншої запірно-регулюючої арматури. Особливу увагу представники Управління звертали на дії кочегарів під час виникнення аварійних ситуацій.

Упродовж заняття працівники підприємства ставили актуальні для себе питання, отримували вичерпні кваліфіковані роз’яснення та практичні поради.

У підсумку посадові особи Управління вкотре підкреслили необхідність неухильного дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці та промислової безпеки під час експлуатації водогрійних котлів, підкреслюючи підвищений рівень відповідальності посадових осіб і працівників підприємства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок стався в СТОВ Нещасний випадок стався в СТОВ "Інтер" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ "Млибор" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Детальніше...
Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Детальніше...

Всi випадки...