UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Працівникам ТОВ «Нептун» проведено оцінку умов праці

Працівникам ТОВ «Нептун» проведено оцінку умов праці

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з санітарною лабораторією ДП «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці» провели оцінку умов праці працівників ТОВ «Нептун» м. Мена, яке займається виробництвом мінеральної води та солодких безалкогольних напоїв, з метою проведення атестації робочих місць у товаристві. Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з санітарною лабораторією ДП «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці» провели оцінку умов праці працівників ТОВ «Нептун» м. Мена, яке займається виробництвом мінеральної води та солодких безалкогольних напоїв, з метою проведення атестації робочих місць у товаристві.

Зокрема, відповідними інструментальними вимірами було проведено дослідження таких виробничих факторів, як шумове навантаження та напруженість трудового процесу на робочих місцях, що атестуються.

 

Коментуючи процес оцінки умов праці, посадовці зазначили, що напруженість трудового процесу необхідно оцінювати на робочих місцях, де трудова діяльність переважно характеризується навантаженням на центральну нервову систему, органи чуття, емоційну сферу праці. Оцінка напруженості праці певної професійної групи працівників заснована на аналізі трудової діяльності та її структури, що вивчаються шляхом хронометражних спостережень в динаміці всього робочого дня упродовж не менше одного тижня. Аналіз заснований на обліку всього комплексу виробничих факторів, що створюють передумови для виникнення несприятливих нервово-емоційних станів.

 

За результатами досліджень умови праці працівників були віднесені до 3 класу 1 ступеню шкідливих та небезпечних. Відповідно до чинного законодавства України працівники мають право на доплату до тарифної ставки посадового окладу у розмірі 4 %.

Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок стався в СТОВ Нещасний випадок стався в СТОВ "Інтер" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ "Млибор" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Детальніше...
Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Детальніше...

Всi випадки...