UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Проведено міжвідомчу нараду щодо активізації роботи по легалізації зайнятості та заробітної плати

Проведено міжвідомчу нараду щодо активізації роботи по легалізації зайнятості та заробітної плати

Відбулася чергова міжвідомча нарада з представниками Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області стосовно активізації роботи з легалізації зайнятості і заробітної плати. Відбулася чергова міжвідомча нарада з представниками Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області стосовно активізації роботи з легалізації зайнятості і заробітної плати.

У рамках виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» та відповідного доручення Держпраці у приміщенні Управління Держпраці у Чернігівській області за участю заступника начальника Управління Ірини Хоменко відбулася чергова міжвідомча нарада з представниками Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області стосовно активізації роботи з легалізації зайнятості і заробітної плати.

Посадовці обговорили актуальні напрямки співпраці управлінь щодо обміну інформацією та подання звітності, узгодили подальше здійснення заходів контролю суб’єктів господарювання, підстави для здійснення яких визначені законодавством для обох відомств.

 

Зокрема, Ірина Хоменко зауважила на необхідності підвищення ефективності роботи відомств по детінізації трудових відносин та заробітної плати у Чернігівській області у рамках виконання розпорядження Уряду від 05.09.2018 № 649-р, а також зазначила, що окремим дорученням заступника голови Державної служби України з питань праці від 02.09.2019 № 157/4.3-19, територіальні органи Держпраці зобов’язано продовжити спільну роботу з територіальними органами Держпродспоживслужби щодо проведення комплексних заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення та активізувати спільні контрольні заходи згідно з пунктом 1 зазначеного розпорядження Кабінету Міністрів України.

 

Учасники наради опрацювали критерії відбору суб’єктів господарювання для здійснення інспекційних відвідувань Держпраці, в яких відслідковуються найвищі ризики використання праці неоформлених працівників. Обговорили основні напрямки здійснення контрольних заходів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області та переліки суб’єктів господарювання, по яких затверджено планові перевірки на 2019 рік.

 

Підсумовуючи зустріч, представники обох відомств наголосили, що з метою боротьби з нелегальною зайнятістю і тіньовими зарплатами і надалі вживатимуться всі можливі заходи, передбачені чинним законодавством.

Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався внаслідок ДТП. Смертельний нещасний випадок стався внаслідок ДТП. Детальніше...
Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП "Ічнянське" Детальніше...

Всi випадки...