UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Інформаційно-роз’яснювальна робота з питань трудового законодавства триває

Інформаційно-роз’яснювальна робота з питань трудового законодавства триває

Управління Держпраці у Чернігівській області продовжує цикл превентивних заходів для підприємств, установ і організацій стосовно дотримання вимог трудового законодавства, легалізації заробітної плати, додержання мінімальних державних гарантій в оплаті праці. Управління Держпраці у Чернігівській області продовжує цикл превентивних заходів для підприємств, установ і організацій стосовно дотримання вимог трудового законодавства, легалізації заробітної плати, додержання мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

Зокрема, фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінари-наради і тематичні зустрічі із зазначених питань з колективами КЗ «Ніжинський Академічний драматичний театр імені М. Коцюбинського», Ніжинського медичного коледжу Чернігівської обласної ради, Носівського центру зайнятості та інших. Учням Чернігівського професійного будівельного ліцею роз’яснювали особливості працевлаштування неповнолітніх, їхні трудові права, гарантії та обмеження.

 

Посадовці розповідали учасникам заходів про переваги офіційного оформлення трудових відносин для працюючої людини, роз’яснювали негативні наслідки незадекларованої праці, підкреслюючи, що неоформлений офіційно працівник залишається без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та здійсненні перерахунків пенсій надалі. Працівникам підприємств доводився порядок оформлення трудових відносин, соціальні гарантії належно оформленого працівника, надавалися роз’яснення стосовно видів відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю тощо.

 

Посадовці неодноразово наголошували, що працівник, отримуючи нелегальну заробітну плату, позбавляє себе соціальних виплат та гарантій. Виплата зарплати у «конвертах» послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Неоформлений офіційно працівник залишається без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та здійсненні перерахунків пенсій надалі.

 

Наприкінці кожного заходу фахівці Управління у форматі вільного спілкування надавали учасникам роз’яснення та практичні поради, вичерпні відповіді на поставлені запитання, роздавали всім охочим інформаційно-методичні матеріали відповідної тематики.

 

Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався внаслідок ДТП. Смертельний нещасний випадок стався внаслідок ДТП. Детальніше...
Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП "Ічнянське" Детальніше...

Всi випадки...