UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Вітаємо з Днем юриста!

Вітаємо з Днем юриста!

Колектив Управління Держпраці у Чернігівській області вітає всіх юристів із професійним святом! Колектив Управління Держпраці у Чернігівській області вітає всіх юристів із професійним святом!

Праця правознавця завжди в пошані, вона визнана суспільством. Підтвердженням тому є офіційно визначений День юриста, що в Україні відзначається щорічно 8 жовтня.

 

Вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити. Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України по шляху побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

 

Твердо віримо, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог нашого часу. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод!

 

Бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя й родинного добробуту, плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашої України!

                                                                                          Колектив Управління Держпраці

                                                                                           у Чернігівській області

 

Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався внаслідок ДТП. Смертельний нещасний випадок стався внаслідок ДТП. Детальніше...
Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП "Ічнянське" Детальніше...

Всi випадки...