UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Вітаємо працівників харчової промисловості!

Вітаємо працівників харчової промисловості!

Колектив Управління Держпраці у Чернігівській області щиро вітає працівників харчової промисловості із професійним святом! Колектив Управління Держпраці у Чернігівській області щиро вітає працівників харчової промисловості із професійним святом!

Цього року 20 жовтня в Україні відзначається День працівників харчової промисловості – однієї з найважливіших галузей господарського комплексу держави. Виробництво харчових продуктів є однією з найперших умов життя людей і розвитку суспільства.

 

На галузь покладено відповідальне завдання – задоволення потреб кожної української родини в якісній, смачній та доступній продукції харчування. Ефективна робота підприємств галузі зумовлена, передусім, професіоналізмом працівників, високим рівнем організації виробництва та впровадженням новітніх технологій.

 

Вітчизняна харчова промисловість здолала нелегкий шлях становлення, і сьогодні ми з гордістю зазначаємо, що в галузі є історія, є значні здобутки і є чудові перспективи подальшого розвитку.

 

У переддень вашого професійного свята, дорогі трудівники харчової промисловості, прийміть слова заслуженої подяки і найщиріші вітання за вашу відповідальну і кропітку працю. Нехай кожен день приносить вам нові здобутки і досягнення, а ваше життя буде щасливим і радісним.

 

Від усього серця бажаємо вам, вашим родинам добробуту, благополуччя, міцного здоров’я, творчої енергії та успіхів. Нехай ваша невтомна праця буде плідною, здійснюються усі плани, задуми, сподівання на благо України та рідної Чернігівщини!

 

                                                                                     Колектив Управління Держпраці

                                                                                    у Чернігівській області

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП "Ічнянське" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок у ВП Корюківський РЕМ АТ Смертельний нещасний випадок у ВП Корюківський РЕМ АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" Детальніше...
Нещасний випадок стався у Філії Ірванцівський торфозавод ДП «Чернігівторф» Нещасний випадок стався у Філії Ірванцівський торфозавод ДП «Чернігівторф» Детальніше...

Всi випадки...