UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

На Чернігівщині бригади АТ «Чернігівобленерго» змагалися у професійній майстерності

На Чернігівщині бригади АТ «Чернігівобленерго» змагалися у професійній майстерності

Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у проведенні щорічного Конкурсу професійної майстерності серед команд відокремлених підрозділів АТ «Чернігівобленерго», який відбувся на базі Менської дільниці ВП Корюківського району електромереж. Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у проведенні щорічного Конкурсу професійної майстерності серед команд відокремлених підрозділів АТ «Чернігівобленерго», який відбувся на базі Менської дільниці ВП Корюківського району електромереж.

Основна мета конкурсу – підвищення рівня професійної підготовки працівників підприємства, безпечної організації робіт, перевірка знань та практичних навичок виконання робіт.

Програма конкурсу містила такі види робіт: виконання практичного завдання по спилюванню дерева в охоронній зоні ПЛ-0,4 кВ за допомогою бензопили; звільнення потерпілого від дії електричного струму; оцінка знань персоналу нормативних документів (охорона праці, технологія робіт, пожежна безпека); виконання реанімаційних заходів на манекені (не прямий масаж серця та штучне дихання); практичне заняття з надання домедичної допомоги при відкритому переломі кінцівки з накладанням шини, артеріальній кровотечі кінцівки з накладанням джгута; практичне заняття з гасіння місця займання паливно-мастильних матеріалів.

Крім того, під час теоретичної частини конкурсу посадовці Управління Держпраці у Чернігівській області надали членам атестаційної комісії АТ «Чернігівобленерго» методичну допомогу щодо порядку та термінів проведення атестації робочих місць за умовами праці.

У підсумку суддями конкурсу були відмічені гідні виступи і високий професійний рівень команд, бригади-переможці були нагороджені почесними відзнаками і цінними подарунками.

Під час заходу представниками Управління Держпраці у Чернігівській області було зазначено, що кожен член бригади відповідальний не тільки за якість проведених робіт, але також за безпеку і дії своїх колег, тому постійне удосконалювання теоретичних знань і профмайстерності є для працівника вкрай актуальним завданням. Тому лідерство в цьому конкурсі є почесним, воно дає команді-переможцю статус не тільки самого висококваліфікованого колективу енергетиків на підприємстві, а й самого дисциплінованого у питаннях охорони праці і промислової безпеки.

 

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП "Ічнянське" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок у ВП Корюківський РЕМ АТ Смертельний нещасний випадок у ВП Корюківський РЕМ АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" Детальніше...
Нещасний випадок стався у Філії Ірванцівський торфозавод ДП «Чернігівторф» Нещасний випадок стався у Філії Ірванцівський торфозавод ДП «Чернігівторф» Детальніше...

Всi випадки...