UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

В області тривають заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю

В області тривають заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Напередодні відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю посадовці Управління Держпраці у Чернігівській області проводять відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу із суб’єктами господарювання. Напередодні відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю посадовці Управління Держпраці у Чернігівській області проводять відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу із суб’єктами господарювання.

Зокрема, на базі Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості та Ніжинського міськрайонного центру зайнятості були проведені зустрічі з роботодавцями стосовно дотримання вимог трудового законодавства в частині працевлаштування людей з інвалідністю.

Під час заходів учасники розглядали ефективні шляхи реалізації державної політики щодо створення для осіб з інвалідністю у суспільстві відповідних умов та рівних можливостей для реалізації життєвих потреб, здібностей, творчого потенціалу, надання соціальних послуг тощо.

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області надавали підприємцям роз’яснення стосовно дотримання нормативу чисельності інвалідів та подання відповідних звітів, дотримання гарантій для працівників-інвалідів, обговорювали питання щодо відмінності цивільно-правових угод від трудових договорів з найманими працівниками, доводили правові наслідки порушення законодавства про працю, висвітлювали питання дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та інше.

Представники роботодавців мали змогу обмінятися власним досвідом в питаннях, що порушувалися під час заходів, ставили посадовцям актуальні для себе запитання, отримували кваліфіковані коментарі та рекомендації, відповідні методичні матеріали.

Новини
Трагiчнi випадки
Смертельний нещасний випадок стався внаслідок ДТП. Смертельний нещасний випадок стався внаслідок ДТП. Детальніше...
Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Смертельний нещасний випадок в КП Куликівської селищної ради Детальніше...
Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП Смертельний нещасний випадок внаслідок ДТП в ПОСП "Ічнянське" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок у ВП Корюківський РЕМ АТ Смертельний нещасний випадок у ВП Корюківський РЕМ АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" Детальніше...

Всi випадки...