UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

В області тривають заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю

В області тривають заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Напередодні відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю посадовці Управління Держпраці у Чернігівській області проводять відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу із суб’єктами господарювання. Напередодні відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю посадовці Управління Держпраці у Чернігівській області проводять відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу із суб’єктами господарювання.

Зокрема, на базі Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості та Ніжинського міськрайонного центру зайнятості були проведені зустрічі з роботодавцями стосовно дотримання вимог трудового законодавства в частині працевлаштування людей з інвалідністю.

Під час заходів учасники розглядали ефективні шляхи реалізації державної політики щодо створення для осіб з інвалідністю у суспільстві відповідних умов та рівних можливостей для реалізації життєвих потреб, здібностей, творчого потенціалу, надання соціальних послуг тощо.

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області надавали підприємцям роз’яснення стосовно дотримання нормативу чисельності інвалідів та подання відповідних звітів, дотримання гарантій для працівників-інвалідів, обговорювали питання щодо відмінності цивільно-правових угод від трудових договорів з найманими працівниками, доводили правові наслідки порушення законодавства про працю, висвітлювали питання дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та інше.

Представники роботодавців мали змогу обмінятися власним досвідом в питаннях, що порушувалися під час заходів, ставили посадовцям актуальні для себе запитання, отримували кваліфіковані коментарі та рекомендації, відповідні методичні матеріали.

Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок стався в СТОВ Нещасний випадок стався в СТОВ "Інтер" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ "Млибор" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Детальніше...
Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Детальніше...

Всi випадки...