UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Відбулося засідання оргкомітету регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку

Відбулося засідання оргкомітету регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку

У приміщенні Управління Держпраці у Чернігівській області проведено планове засідання організаційного комітету з підготовки та проведення відбіркового регіонального туру ІХ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей». У приміщенні Управління Держпраці у Чернігівській області проведено планове засідання організаційного комітету з підготовки та проведення відбіркового регіонального туру ІХ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

Члени оргкомітету – представники Управління Держпраці у Чернігівській області, ДП «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці», управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, Федерації профспілкових організацій Чернігівської області обговорили низку організаційних питань відбіркового туру конкурсу, визначили відповідальних за кожний напрямок його підготовки та проведення, визначили дату наступного засідання оргкомітету.

Примітка: відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей», роботи учасників мають бути надіслані учасниками до Управління Держпраці у Чернігівській області не пізніше 15 лютого 2020 року.

З детальною інформацією про умови проведення конкурсу, вимоги до оформлення малюнків та критерії оцінювання робіт можна ознайомитися у Положенні про ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей», розміщеному на офіційному веб-сайті Управління Держпраці у Чернігівській області, або зателефонувавши до прес-служби Управління за номером: 095 334 24 30.

 

 

Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок стався в СТОВ Нещасний випадок стався в СТОВ "Інтер" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ "Млибор" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Детальніше...
Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Детальніше...

Всi випадки...