UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Проведено інструкторсько-методичне заняття на виробничій базі виробника котлів «KOTLANT»

Проведено інструкторсько-методичне заняття на виробничій базі виробника котлів «KOTLANT»

З метою попередження виникнення нещасних випадків, аварій, пожеж внаслідок неправильної експлуатації твердопаливного котельного обладнання фахівці Управління провели інструкторсько-методичне заняття з питань безпеки твердопаливних котлів безпосередньо на виробничій базі ФОП Мовлян О.М., де проходить виготовлення і комплектація котлів торгової марки «KOTLANT». З метою попередження виникнення нещасних випадків, аварій, пожеж внаслідок неправильної експлуатації твердопаливного котельного обладнання фахівці Управління провели інструкторсько-методичне заняття з питань безпеки твердопаливних котлів безпосередньо на виробничій базі ФОП Мовлян О.М., де проходить виготовлення і комплектація котлів торгової марки «KOTLANT».

Під час заходу посадовці разом з керівництвом та інженерно-технічним персоналом підприємства обговорили важливі вимоги чинних нормативно-правових актів з питань охорони праці, які регулюють вимоги безпеки процесів виготовлення, транспортування, монтажу, налагодження, ремонту та експлуатації котельного обладнання. Зокрема, розглянули відповідні вимоги Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском, затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 05.03.2018 № 333 (НПАОП 0.00-1.81-18).

Безпосередньо на прикладі готової продукції підприємства учасникам заходу були доведені основні вимоги до оформлення і змісту експлуатаційної документації, вимоги до параметрів конструкції топок, димоходів, арматури, манометрів, запобіжних клапанів, покажчиків рівня води і живильних пристроїв.

Присутнім також нагадали про основні причини настання аварійних ситуацій під час експлуатації котельного обладнання.

Наприкінці заходу державні інспектори звернули увагу на новий Технічний регламент обладнання, що працює під тиском, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.2019 № 27, набрання чинності яким очікується наприкінці січня 2020 року.

 

Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок стався в СТОВ Нещасний випадок стався в СТОВ "Інтер" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ "Млибор" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Детальніше...
Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Детальніше...

Всi випадки...