UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

У міському центрі зайнятості обговорили трудові права осіб з інвалідністю

У міському центрі зайнятості обговорили трудові права осіб з інвалідністю

У рамках відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у засіданні «круглого столу» за темою «Шляхи вдосконалення співпраці служби зайнятості з роботодавцями та соціальними партнерами у вирішенні проблем працевлаштування осіб з інвалідністю», який відбувся у приміщенні Чернігівського міського центру зайнятості. У рамках відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у засіданні «круглого столу» за темою «Шляхи вдосконалення співпраці служби зайнятості з роботодавцями та соціальними партнерами у вирішенні проблем працевлаштування осіб з інвалідністю», який відбувся у приміщенні Чернігівського міського центру зайнятості.

Учасники розглянули актуальні проблеми працевлаштування людей з інвалідністю у місті Чернігові та області, налагодження діалогу та обміну досвідом між державними установами, які опікуються розв’язанням проблем людей з інвалідністю.

У контексті пріоритетних шляхів вирішення проблем працевлаштування цієї категорії громадян, йшлося також і про норми й вимоги трудового законодавства, відповідальність роботодавців за його порушення, заходи, спрямовані на запобігання таких порушень.

 

Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернігівській області Дмитро Козлов, у свою чергу, зауважив, що Управлінням приділяється особлива увага дотриманню роботодавцями трудових гарантій працівників, у тому числі, щодо працевлаштування та дотримання трудових прав осіб з інвалідністю, із суб’єктами господарювання проводиться відповідна системна інформаційно-роз’яснювальна робота.

Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок стався в СТОВ Нещасний випадок стався в СТОВ "Інтер" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ "Млибор" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Детальніше...
Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Детальніше...

Всi випадки...