UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

У Бахмачі обговорювали державні гарантії трудових прав людини

У Бахмачі обговорювали державні гарантії трудових прав людини

У рамках відзначення Всеукраїнського тижня права фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з представниками Бахмацького відділу Головного управління Пенсійного фонду України провели на базі Бахмацької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості семінар-нараду за темами «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина» та «Державні гарантії забезпечення трудових прав працівників в Україні». У рамках відзначення Всеукраїнського тижня права фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з представниками Бахмацького відділу Головного управління Пенсійного фонду України провели на базі Бахмацької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості семінар-нараду за темами «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина» та «Державні гарантії забезпечення трудових прав працівників в Україні».

До участі у заході були залучені громадяни, що перебувають на обліку в територіальних органах зайнятості.

 

Під час семінару-наради учасники опрацювали питання конституційних прав і свобод громадян, розглянули законодавчо закріплені механізми їхньої реалізації і захисту.

Присутнім були доведені переваги офіційного оформлення трудових відносин для працюючої людини, відповідні соціальні гарантії належно оформленого працівника. На конкретних прикладах інспекційних відвідувань фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області продемонстрували негативні наслідки незадекларованої праці як для працівників, так і для роботодавців. Був опрацьований порядок оформлення трудових відносин, види відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю тощо.

Наприкінці заходу посадовці у форматі вільного спілкування надали учасникам роз’яснення та практичні поради, вичерпні відповіді на поставлені запитання, кожен охочий отримав інформаційно-методичні матеріали відповідної тематики.