UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Працівникам Чернігівського автоцентру КАМАЗ надали методичну допомогу

Працівникам Чернігівського автоцентру КАМАЗ надали методичну допомогу

У рамках системної превентивної роботи фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду стосовно організації роботи з питань охорони, гігієни та умов праці з керівництвом, інженерно-технічним персоналом та працівниками ТОВ «Чернігівський автоцентр КАМАЗ». У рамках системної превентивної роботи фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду стосовно організації роботи з питань охорони, гігієни та умов праці з керівництвом, інженерно-технічним персоналом та працівниками ТОВ «Чернігівський автоцентр КАМАЗ».

У ході зустрічі з учасниками заходу були розглянуті питання організації та проведення періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, або таких, де є потреба у професійному доборі, та осіб віком до 21 року; визначення категорії працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду; складання поіменних списків працівників, Акту визначення категорій, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду, оформлення заключного акту за результатами медогляду.

Учасники семінару-наради опрацьовували порядок та терміни проведення атестації робочих місць за умовами праці, надання працівникам пільг і компенсацій за роботу зі шкідливими та важкими умовами праці. Увагу присутніх посадовці звертали на якість проведення атестації робочих місць за умовами праці.

Посадовці не оминули увагою питання охорони праці і промислової безпеки. Присутнім були надані роз’яснення Мінімальних вимог безпеки і охорони здоров’я при використанні працівниками засобів індивідуального захисту на робочому місці (НПАОП 0.00-7.17-18) стосовно забезпечення та порядку використання спецодягу та взуття під час виконання робіт з підвищеною небезпекою.

У рамках заняття учасники обговорили вимоги НПАОП 0.00-1.15-07 "Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті", зокрема, проведення необхідних процедурта заходів, спрямованих на забезпечення належного утримання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних площадок, наявності перильного огородження. Окремо розглянули використання запобіжних поясів та захисних касок.

Також опрацювали основні вимоги Правил охорони праці на автомобільному транспорті (НПАОП 0.00-1.62-12), вимоги безпеки під час експлуатації транспортних засобів. проаналізували типові порушення з метою недопущення їх у подальшому.

 

Наприкінці зустрічі учасники мали змогу поставити актуальні для себе запитання представникам Управління і отримати кваліфіковані роз’яснення та практичні поради і рекомендації.

Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок стався в СТОВ Нещасний випадок стався в СТОВ "Інтер" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ "Млибор" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Детальніше...
Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Детальніше...

Всi випадки...