UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

На Чернігівщині триває обласний тур Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка

На Чернігівщині триває обласний тур Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка

У рамках обласного відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з представниками Управління освіти Чернігівської міської ради провели зустрічі з учнями середніх загальноосвітніх шкіл міста Чернігова № 28 і № 33. У рамках обласного відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з представниками Управління освіти Чернігівської міської ради провели зустрічі з учнями середніх загальноосвітніх шкіл міста Чернігова № 28 і № 33.

Посадовці нагадали школярам про умови участі в конкурсі, порядок його проведення, вікові групи, вимоги до конкурсних робіт. Роз’яснили особливості тематики малюнків, зокрема, безпечне ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті. Нагадали і про терміни подання малюнків до Управління Держпраці у Чернігівській області відповідно до Положення про конкурс.

Також фахівці Управління відповіли на всі запитання дітлахів, надали відповідні поради і роз’яснення.

Окрім того, посадові особи поспілкувалися з керівним складом та педагогічними колективами обох шкіл з нагальних питань охорони праці і промислової безпеки. Під час бесід доводилися вимоги правил охорони праці під час виконання робіт на висоті, зокрема, стосовно проведення необхідних процедур та заходів, спрямованих на забезпечення належного утримання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних площадок, наявності перильного огородження.

Присутнім були надані роз’яснення стосовно порядку і термінів проведення атестації робочих місць за умовами праці. При цьому посадовці зазначили, що основними діючими нормативними документами, які регулюють процес проведення атестації робочих місць, залишаються постанова Кабінету Міністрів України від 01.08.1992 № 442 та Методичні рекомендації від 01.09.1992 № 41.