UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Прилуцьким підприємцям розповіли про державну стратегію детінізації зайнятості населення

Прилуцьким підприємцям розповіли про державну стратегію детінізації зайнятості населення

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами у Чернігівській області продовжується проведення відповідних інформаційно-роз’яснювальних заходів для суб’єктів господарювання всіх форм власності. На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами у Чернігівській області продовжується проведення відповідних інформаційно-роз’яснювальних заходів для суб’єктів господарювання всіх форм власності.

Цього разу фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у засіданні «круглого столу» для представників малого бізнесу за темою «Збереження робочих місць та захист малого бізнесу у м. Прилуки», яке проводилося на базі Прилуцької міської ради.

Посадовці розповіли про переваги офіційного оформлення трудових відносин для працюючої людини, роз’яснили негативні наслідки використання незадекларованої праці, довели зміни до статті 265 Кодексу законів про працю України стосовно відповідальності за порушення трудового законодавства, підкреслюючи, що неоформлений офіційно працівник залишається без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та здійсненні перерахунків пенсій надалі.

 

На запитання учасників заходу надавалися ґрунтовні кваліфіковані роз’яснення і практичні поради, вручалися інформаційно-методичні матеріали – брошури, буклети й пам’ятки, розроблені інспекторами Управління.