UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Подолання «тіньової» зайнятості можливе лише спільними зусиллями

Подолання «тіньової» зайнятості можливе лише спільними зусиллями

Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у спільному засіданні з питань виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами, яке відбулося на базі Деснянської районної у місті Чернігові ради. Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у спільному засіданні з питань виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами, яке відбулося на базі Деснянської районної у місті Чернігові ради.

На заході були також присутні представники Головного управління ДФС у Чернігівській області, Головного управління Пенсійного фонду України у Чернігівській області, Чернігівського обласного центру зайнятості, Головного управління Держпродспоживслужби у Чернігівській області та інших органів державної виконавчої влади і місцевого самоврядування.

У рамках порядку денного посадовці обговорили нагальні питання активізації роботи по детінізації трудових відносин і заробітної плати, налагодження взаємодії між відомствами. Розглянули пріоритетні напрямки співпраці управлінь щодо обміну інформацією, узгодили здійснення заходів контролю суб’єктів господарювання.

 

Було наголошено, окрім іншого, про необхідність взаємного інформування про виявлені порушення законодавства про працю та обміну даними для проведення аналізу рівнів ризику використання незадекларованої праці роботодавцями.

 

Учасники засідання підкреслили, що з метою боротьби з нелегальною зайнятістю і тіньовими зарплатами у Чернігівській області і надалі вживатимуться всі можливі заходи, передбачені чинним законодавством.

Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок стався в СТОВ Нещасний випадок стався в СТОВ "Інтер" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ "Млибор" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Детальніше...
Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Детальніше...

Всi випадки...