UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Колективи підприємств міста Чернігова консультували з питань охорони праці та умов праці

Колективи підприємств міста Чернігова консультували з питань охорони праці та умов праці

У рамках системної превентивної роботи з метою попередження виникнення нещасних випадків на виробництві, дотримання вимог чинного законодавства про охорону праці та промислову безпеку, забезпечення гідних умов праці фахівцями Управління Держпраці у Чернігівській області здійснюється відповідна інформаційно-роз’яснювальна робота на підприємствах, в установах і організаціях Чернігівщини. У рамках системної превентивної роботи з метою попередження виникнення нещасних випадків на виробництві, дотримання вимог чинного законодавства про охорону праці та промислову безпеку, забезпечення гідних умов праці фахівцями Управління Держпраці у Чернігівській області здійснюється відповідна інформаційно-роз’яснювальна робота на підприємствах, в установах і організаціях Чернігівщини.

З початку тижня державні інспектори Управління провели семінари-наради з керівниками і колективами ТОВ «Чернігівський автозавод», ТОВ «Шляхо-будівельне управління № 14», АТ «Будіндустрія» та ПрАТ «Завод металоконструкцiй та металооснастки».

Працівникам доводився стан виробничого травматизму на підприємствах Чернігівської області упродовж 2019 та з початку 2020 року, аналізувалися типові порушення чинного законодавства з охорони праці та заходи щодо створення на робочих місцях безпечних умов праці, мінімізації ризиків виникнення нещасних випадків.

Посадовці опрацьовували з учасниками заходів вимоги безпеки та правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання (НПАОП 0.00-1.80-18), вимоги Правил охорони праці на автомобільному транспорті (НПАОП 0.00-1.62-12) і вимоги безпеки під час експлуатації транспортних засобів. Окрема увага приділялася питанням організації та проведення навчання з охорони праці, вимогам до розробки інструкцій з охорони праці.

Також розглядалися порядок та терміни проведення атестації робочих місць за умовами праці; надання працівникам пільг і компенсацій за роботу зі шкідливими та важкими умовами праці. Представники Управління наголошували на актуальності атестації робочих місць за умовами праці, звертали увагу на наслідки, які можуть виникнути внаслідок її не проведення, на види пільг та компенсацій за роботу зі шкідливими та важкими умовами праці.

Під час семінарів-нарад порушувалися питання організації та проведення попереднього та періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, або таких, де є потреба у професійному доборі, та осіб віком до 21 року. Учасники опрацьовували порядок визначення категорії працівників, які підлягають періодичному медичному огляду, складання Акту визначення категорій працівників та складання поіменних списків працівників.

Окрім того, в контексті кампанії з детінізації праці, що триває наразі в Україні відповідно до доручення Прем’єр-міністра України, фахівці Управління нагадували учасникам заходів про недопустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, наголошували на негативних наслідках тіньової зайнятості для працівників і роботодавців, про види відповідальності і розміри штрафних санкцій за використання незадекларованої праці.