UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Завершено перевірку Чернігівської дирекції АТ «УКРПОШТА»

Завершено перевірку Чернігівської дирекції АТ «УКРПОШТА»

У рамках всеукраїнської перевірки АТ «УКРПОШТА» посадовими особами Управління Держпраці у Чернігівській області обстежено підрозділи Чернігівської дирекції АТ «УКРПОШТА» на предмет дотримання норм законодавства в галузі охорони праці, промислової безпеки та гігієни праці. У рамках всеукраїнської перевірки АТ «УКРПОШТА» посадовими особами Управління Держпраці у Чернігівській області обстежено підрозділи Чернігівської дирекції АТ «УКРПОШТА» на предмет дотримання норм законодавства в галузі охорони праці, промислової безпеки та гігієни праці.

Перевіркою охоплено основні і допоміжні виробничі об’єкти підприємства на території Чернігівської області та дотримання вимог безпеки та охорони праці під час пересування за маршрутами обслуговування. У зв’язку з впровадженням на території Чернігівської області пілотного проекту «Сільське відділення», у відповідності до якого замість стаціонарних відділень в села кілька разів на тиждень приїздить мобільна поштова бригада, підвищена увага приділена питанням безпечної експлуатації транспортних засобів.

 

За результатами проведеної роботи встановлено, що у суб’єкта господарювання наявна впроваджена система управління охороною праці, створено службу охорони праці, розроблено документацію з питань охорони праці, здійснюється контроль за додержанням вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці на робочих місцях та за технічним станом обладнання. Проводиться навчання та інструктажі з питань охорони праці. Розроблені та реалізуються комплексні заходи для досягнення встановлених нормативів та підвищення існуючого рівня промислової безпеки.

 

Разом з тим, у ході перевірки виявлено 179 порушень вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці. За результатами проведеної перевірки керівництву Чернігівській дирекції АТ «УКРПОШТА» видано відповідні розпорядчі документи щодо необхідності усунення виявлених порушень. До адміністративної відповідальності притягнуто 10 посадових осіб підприємства. У зв’язку з виявленням порушень, які загрожували безпеці працівників, роботодавця було попереджено про необхідність негайного зупинення експлуатації небезпечного обладнання. Під час обговорення результатів перевірки представниками Управління Держпраці у Чернігівській області та керівництвом Чернігівській дирекції АТ «УКРПОШТА» визначено та заплановано основні напрямки системної спільної превентивної роботи у підрозділах підприємства з метою поліпшення рівня виробничої безпеки.

 

Наразі, згідно з інформацією підприємства, за результатами перевірки вжито відповідних заходів реагування, розроблено заходи та призначено відповідальних за усунення порушень відповідальних посадових осіб. Триває робота по виконанню вимог розпорядчих документів.