UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Управлінням підведено підсумки роботи з розгляду звернень громадян за 4 місяці 2020 року

Управлінням підведено підсумки роботи з розгляду звернень громадян за 4 місяці 2020 року

За 4 місяці 2020 року до Управління надійшло 215 звернень громадян, у тому числі, 51 звернення надійшло поштою, 46 – на особистому прийомі, 76 звернень – через Державну установу «Урядовий контактний центр», 42 – через органи влади. За 4 місяці 2020 року до Управління надійшло 215 звернень громадян, у тому числі, 51 звернення надійшло поштою, 46 – на особистому прийомі, 76 звернень – через Державну установу «Урядовий контактний центр», 42 – через органи влади.

Вирішено по суті 117 звернень громадян, у тому числі, надано 23 роз’яснення.

 

Відповідно до статей 5, 8 Закону України «Про звернення громадян» відмовлено у задоволенні 19 заявникам (8,8% від загальної кількості звернень).

 

Пріоритетними продовжують залишатися питання:

- охорони праці та промислової безпеки, оплати праці (невиплати заробітної плати, невиплати розрахункових коштів при звільненні, індексації заробітної плати та інші) – 105 звернень (49 % від загальної кількості), у тому числі, 2 звернення з питань виплати  мінімальної заробітної плати;

- трудових відносин (неоформлення трудових відносин, правомірність звільнення тощо) – 65 звернень (30 % від загальної кількості).

 

У звітному періоді до Управління надійшло 5 запитів на публічну інформацію.

 

Враховуючи те, що рівень роботи із зверненнями громадян є важливим чинником довіри громадян до органів виконавчої влади, мешканцям області надаються необхідні консультації при оформленні заяв, проводиться роз’яснювальна робота.

 

Управління приділяє значну увагу вдосконаленню організації роботи з розгляду звернень громадян та вжиттю заходів щодо позитивного та якісного вирішення проблемних питань. Зокрема керівництво Управління проводило особистий прийом громадян згідно з графіком, на якому прийнято 70 осіб.

 

Управління Держпраці у Чернігівській області нагадує!

 

Відповідно до абзацу 5 частини 1 статті 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» позаплановий захід за зверненням фізичної особи здійснюється виключно за погодженням центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у відповідній сфері державного нагляду (контролю), або відповідного державного колегіального органу.

 

На підставі зазначеного, звернення направляється до Державної служби України з питань праці для отримання погодження на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю).

 

Одночасно повідомляємо, що у зв’язку з прийняттям Закону України від 17.03.2020 № 3219 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», введено обмеження стосовно проведення контрольних заходів державного нагляду (контролю).

 

Відповідний захід державного контролю буде здійснюватися після закінчення карантину та отримання погодження на його проведення.

Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок стався в СТОВ Нещасний випадок стався в СТОВ "Інтер" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ "Млибор" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Детальніше...
Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Детальніше...

Всi випадки...