UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Чернігівщина долучається до відзначення Всесвітнього Дня вишиванки

Чернігівщина долучається до відзначення Всесвітнього Дня вишиванки

Щороку в Україні з метою збереження українських цінностей та їхньої популяризації серед молоді та населення держави у третій четвер травня відзначається Всесвітній День вишиванки. Щороку в Україні з метою збереження українських цінностей та їхньої популяризації серед молоді та населення держави у третій четвер травня відзначається Всесвітній День вишиванки.

Відзначати Всесвітній день вишиванки вперше було запропоновано у 2006 році студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та викладачів факультету, а вже упродовж наступних років свято набуло Всеукраїнського рівня. Згодом до нього почали долучатися українські діаспори у всьому світі.

Колектив Управління Держпраці у Чернігівській області, дотримуючись карантинних заходів, також долучився до відзначення свята. Цього дня посадовці вдягнули свої кращі вишиванки, перетворивши звичайний робочий день на свято української єдності, національного духу, пам’яті свого родводу, духовних надбань й мудрості поколінь.

 

Вишиванка для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це справжня національна святиня, яка символізує духовне багатство, народну мудрість і знання, традиційний зв’язок поколінь. Це символ приналежності до свого роду, національна ознака, один із символів, за яким вирізняється українець у багатомірному, мультикультурному світі.

 

Колектив Управління Держпраці у Чернігівській області вітає всіх українців із цим весняним святом і бажає всім здоров’я, миру й позитивного настрою!

 

Шануймо наші національні святині, історію і культуру своєї землі!

Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок стався в СТОВ Нещасний випадок стався в СТОВ "Інтер" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ "Млибор" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Детальніше...
Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Детальніше...

Всi випадки...