UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

У Чернігівській ОДА обговорили актуальні питання ринку пасажирських перевезень

У Чернігівській ОДА обговорили актуальні питання ринку пасажирських перевезень

Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернігівській області Вікторія Луцишина взяла участь у засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань функціонування ринку автомобільних пасажирських перевезень, яке відбулося 20 травня у приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації. Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернігівській області Вікторія Луцишина взяла участь у засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань функціонування ринку автомобільних пасажирських перевезень, яке відбулося 20 травня у приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації.

До складу робочої групи увійшли керівники Чернігівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Головного управління Державної податкової служби у Чернігівській області, Управління патрульної поліції в Чернігівській області, обласного відділення Всеукраїнської спілки автомобільних перевізників, структурних підрозділів Чернігівської обласної державної адміністрації, Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, представники громадськості.

 

Під час засідання йшлося про оптимізацію міжвідомчої взаємодії та ефективні напрямки боротьби з нелегальними перевізниками. За підсумками обговорення були визначені пріоритетні напрямки роботи на найближчий період часу та прийнято низку відповідних рішень.

Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок стався в СТОВ Нещасний випадок стався в СТОВ "Інтер" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ Смертельний нещасний випадок стався в ПрАТ "Млибор" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Смертельний нещасний випадок стався в м. Новгород-Сіверський Детальніше...
Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Нещасний випадок з тяжкими наслідками призвів до смерті. Детальніше...

Всi випадки...