UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

З робочим візитом Чернігівщину відвідала заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк

З робочим візитом Чернігівщину відвідала заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк

На виконання доручення т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка 17 вересня заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк відвідала з робочим візитом Управління Держпраці у Чернігівській області. На виконання доручення т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка 17 вересня заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк відвідала з робочим візитом Управління Держпраці у Чернігівській області.

У ході зустрічі йшлося про пріоритетні завдання, визначені перед Держпраці, зокрема, стосовно проведення інспекційної кампанії щодо виявлення неоформлених працівників, розпочатої у вересні.

Алла Горбатюк звернулаособливу увагу присутніхна захист медичних працівників, наголосила на об’єктивності та своєчасності розслідувань нещасних випадків, пов’язаних з захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

 

Під час спілкування з керівниками структурних підрозділів Управління Держпраці у Чернігівській областізаступник Голови акцентувала на важливості формування ефективної комунікації між центральним апаратом Держпраці та його територіальними органами стосовно розв’язання актуальних питань.

Також учасники обговориливиконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони праці, техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, які зберігають аміачну селітру насипом для застосування на підприємствах будь-якої галузі, а також використовують її для виготовлення кальцієвої селітри, комплексних і рідких мінеральних добрив.