UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Увага! Важлива інформація!

Увага! Важлива інформація!

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року Кабінетом Міністрів України з березня 2020 року на усій території України установлений карантин. Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року Кабінетом Міністрів України з березня 2020 року на усій території України установлений карантин.

Управління Держпраці у Чернігівській області нагадує, що у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, а також з метою недопущення масового розповсюдження коронавірусу COVID-19 здійснення особистих прийомів громадян посадовими особами Управління тимчасово призупинено!

 

До офіційного закінчення карантинного режиму надання будь-яких консультацій громадянам здійснюватимуться виключно засобами телефонного зв’язку, електронною поштою, за допомогою соціальних мереж та інших комунікаційних засобів, інформація про які розміщена на офіційному веб-сайті Управління.

 

Телефон/факс приймальні: (0462) 677-509.

 

Листи, заяви, скарги, пропозиції, запити на публічну інформацію, інші документи просимо надсилати до Управління засобами поштового або електронного зв’язку.

 

Поштова адреса: 14000, м. Чернігів, вул. П’ятницька, буд. 39, каб. 802.

E-mail: 25cn@dsp.gov.ua

 

Оперативна інформація стосовно подальшого режиму роботи Управління Держпраці у Чернігівській області публікуватиметься на офіційному веб-сайті: http://cn.dsp.gov.ua та сторінці Управління у соціальній мережі Facebook.