UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Постанову Управління щодо фінансових санкцій у розмірі більше мільйона гривень залишено без змін

Постанову Управління щодо фінансових санкцій у розмірі більше мільйона гривень залишено без змін

28 вересня 2020 року постановою Шостого апеляційного адміністративного суду залишено без задоволення позов одного з суб’єктів господарювання Чернігівської області, який намагався оскаржити постанову Управління Держпраці у Чернігівській області (далі – Управління) про накладення фінансових санкцій у розмірі 1 млн 451 тис. 970 грн за грубі порушення ним законодавства про працю. 28 вересня 2020 року постановою Шостого апеляційного адміністративного суду залишено без задоволення позов одного з суб’єктів господарювання Чернігівської області, який намагався оскаржити постанову Управління Держпраці у Чернігівській області (далі – Управління) про накладення фінансових санкцій у розмірі 1 млн 451 тис. 970 грн за грубі порушення ним законодавства про працю.

Попередньо, у червні 2018 року до Управління надійшов лист від Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Чернігівській області щодо діяльності одного з контакт-центрів міста Прилуки.

 

Головні державні інспектори провели інспекційне відвідування підприємства стосовно фактів порушення законодавства про працю та незаконного використання праці найманих працівників без належного оформлення трудових відносин.

 

За результатами відвідування було встановлено, що тринадцять працівників підприємства упродовж тривалого часу (з жовтня 2017 року по січень 2018 року) працювали на підприємстві без офіційного оформлення трудових відносин, без внесення записів до трудових книжок, а також без ведення табелів обліку робочого часу відносно цих працівників, що суперечить вимогам статті 2, частини 3 статті 24, статті 48, частини 1 статті 115 Кодексу законів про працю України, частинам 1, 2 статті 30 Закону України «Про оплату праці».

 

Відповідно, суб’єкт господарювання не повідомив центральний орган виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття їх на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

 

Отже, так як працівники фактично виконували трудові функції без оформлення трудових відносин і упродовж тривалого часу, на підприємство було накладено штрафні санкції, передбачені частиною 2 статті 265 Кодексу законів про працю України, у розмірі 30 мінімальних заробітних плат (на момент вчинення порушення – 111690 грн) відносно кожного неоформленого працівника.

 

Роботодавець, не погоджуючись із постановою Управління про накладення штрафних санкцій, подав адміністративний позов про її скасування. Рішенням Київського окружного адміністративного суду постанову Управління було скасовано.

 

Втім, Шостий апеляційний адміністративний суд, розглянувши апеляційну скаргу Управління, скасував рішення Київського окружного адміністративного суду, а постанову Управління про накладення на суб'єкт господарювання штрафних санкцій залишив без змін.

 

Наразі роботодавець за допущені ним грубі порушення законодавства про працю має сплатити 1 млн 451 тис. 970 грн.