UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці! Щиро вітаю вас із Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Історія українського козацтва – це одна з найвеличніших сторінок життя нашого народу. В найтяжчі часи іноземного поневолення козацтво виступало справжнім захисником рідної землі, оборонцем віри, моралі та державницьких традицій України. Саме з козацького роду вийшли відомі всьому світу діячі національного відродження та визвольного руху України. Й нині сотні тисяч нащадків козаків розвивають кращі традиції своїх предків, котрі є для них взірцем доблесті, шляхетності, відданості вітчизні.

 

Пресвята Богородиця вважалася заступницею славетного козацького війська та всього українського люду. І сьогодні ми молитовно просимо у неї миру, добра, благополуччя, гідного і щасливого майбутнього для нашого народу.

 

Це свято кожного, хто в непростих умовах сьогодення віддає свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

 

Сьогодні ми знову повертаємося пам’яттю і серцем до грізних і героїчних сторінок минулого, щоб ще раз зрозуміти, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків.

 

Тож вітаю усіх, хто носить високе звання захисника України – ветеранів, військовослужбовців, воїнів запасу, батьків та матерів солдатів. Зичу міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди та добробуту їм та їхнім родинам.

 

Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України.

 

Нехай Пресвята Богородиця оберігає нас усіх. Зі святом Козацької Покрови вас! З Днем захисника України!

Слава українському народу!

Слава Україні!

 

З повагою

Начальник Управління                                                                   Микола ГЛУЩЕНКО