UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Інспекційними відвідуваннями виявлено вісім працівників без оформлення трудових відносин

Інспекційними відвідуваннями виявлено вісім працівників без оформлення трудових відносин

З 09 по 15 жовтня у рамках кампанії з питань подолання незадекларованої праці інспектори праці Управління Держпраці у Чернігівській області провели інспекційні відвідування чотирьох суб’єктів господарювання, під час яких було виявлено вісім працівників, з якими не були оформлені трудові договори. З 09 по 15 жовтня у рамках кампанії з питань подолання незадекларованої праці інспектори праці Управління Держпраці у Чернігівській області провели інспекційні відвідування чотирьох суб’єктів господарювання, під час яких було виявлено вісім працівників, з якими не були оформлені трудові договори.

За результатами відвідувань посадовими особами Управління видані приписи керівникам підприємств стосовно усунення виявлених порушень. Готуються відповідні матеріали для передачі до правоохоронних органів для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого статтею 172 Кримінального Кодексу України «Грубе порушення законодавства про працю».

 

Управління Держпраці у Чернігівській області нагадує!

Працівник, отримуючи нелегальну заробітну плату, позбавляє себе соціальних виплат та гарантій. Виплата зарплати у «конвертах» послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Неоформлений офіційно працівник залишається без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та здійсненні перерахунків пенсій надалі.