UA
Управління Держпраці у Чернігівській області
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

На Чернігівщині перевізників інформують про неприпустимість незадекларованої праці

На Чернігівщині перевізників інформують про неприпустимість незадекларованої праці

Проведено понад 1200 інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сферах транспорту та кур’єрської діяльності у Чернігівській області. Проведено понад 1200 інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сферах транспорту та кур’єрської діяльності у Чернігівській області.

На виконання окремого доручення т.в.о. голови Держпраці В. Сажієнка від 28.10.2020 № Д-410/1/3.1-20 посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області разом з представниками органів місцевого самоврядування, Державної податкової служби, Пенсійного фонду, Державної служби зайнятості, Національної поліції та місцевих державних адміністрацій у період з 28 жовтня до 16 листопада провели понад 1200 інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сферах транспорту та кур’єрської діяльності у Чернігівській області.

Враховуючи обмеження, встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», перевага надавалася дистанційному інформуванню: шляхом направлення листів на електронні адреси суб’єктів господарювання, засобами телефонного зв’язку, за допомогою соціальних мереж, месенджерів тощо.

Також було проведено низку нарад, засідань «круглих столів» відповідної тематики з роботодавцями, які працюють у сферах транспорту та кур’єрської діяльності на території Чернігівської області. Зокрема, 11-12 листопада інспектори праці провели засідання «круглого столу» з представниками ПрАТ «Таксосервіс», ДП «Пассервіс» ВАТ «Чернігівавтосервіс» та іншими, під час якого учасникам були доведені обов’язки роботодавця щодо укладення трудових договорів з найманими працівниками до початку їх роботи, обговорена відповідальність за допуск до роботи працівників без оформлення трудових відносин та ряд інших питань.

Крім того, Управлінням здійснюється моніторинг кількості застрахованих осіб у роботодавців, з якими проведені відповідні інформаційні та роз’яснювальні заходи з подальшим внесенням інформації до он-лайн таблиці.

 

Робота у даному напрямку триває.

Новини
Трагiчнi випадки
Нещасний випадок в ПрАТ Нещасний випадок в ПрАТ "Чернігівський МК та МО" Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався 06.11.2020 в ТОВ «Чернігівський ковальський завод» Смертельний нещасний випадок стався 06.11.2020 в ТОВ «Чернігівський ковальський завод» Детальніше...
Загинув тракторист ТОВ «Гетьманське» Загинув тракторист ТОВ «Гетьманське» Детальніше...
Смертельний нещасний випадок стався в ДП «Семенівкарайагролісгосп» Смертельний нещасний випадок стався в ДП «Семенівкарайагролісгосп» Детальніше...

Всi випадки...